Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban hogyan működik ez...

CS:GO-ban hogyan működik ez az egész Ranked rendszer?

Figyelt kérdés

Nem értem.

Megnyertem a 10. versengő meccsemet feldobott Silver3-ra.

Most járok a 31. nyert meccsemnél.

Tegnap ledobott megint Silver2-re azért, mert az ellenséges csapat FELADTA a játékot.

Pedig első, vagy második voltam a csapatunkba, és elég jó aránnyal.

Azóta nem dobott vissza 3-ra.


Hogyan működik ez az egész, ha egyáltalán működik?



2014. aug. 13. 12:12
 1/8 K.Ádám válasza:
Finoman szólva egy rakás szar. Silver 1-3, 4-elit mester között szinte nincs különbség. Elvileg az Élő pontrendszert használja. Ami egy nagyon jó dolog például sakkhoz. Mindenkinek van egy bizonyos elo pontja. Tegyük fel A játékos 1650 ELO és B játékos 1400 ELO sakkozik. A rendszer egy bonyolult számítással előrejelzést készít melyik embernek kellene nyernie. Ha A nyer kevés ha B, sok ELO pont üti a markát. Ha A bukja sok, ha B kevés ELO-t veszt. Nah, a CSGO ugyanez csak A játékos helyett A csapat van és B. A feladás győzelemnek számít. Ha az enemy jóval gyengébb volt és feladták még az is egy kis plusz ELO; vagy semennyi, de semmiképp sem lesz kevesebb. Az hogy Te leestél valószínű egy bug volt (sokat olvastam ilyenről. Én is csak úgy Nova 3ról 1re egy éjszaka alatt) És a lényeg: Szinte nem számít hogy hogyan játszol (a nyert körök és pontszám egy kicsit) csak nyerjétek a meccset. Bocs, ha hosszú lett.
2014. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem kösz.

Hát ez k*rvára értelmetlen, főleg, ha idegbeteg orosz/lengyelekkel hoz össze a sors.

Akkor itt fogok életem végéig Silveren sz*pni.

Főleg a sok r**adék miatt, akik állandóan valamiért ki akarják kickeltetni magukat.


De köszönöm, így már világos.

2014. aug. 13. 22:05
 3/8 K.Ádám válasza:

Nincs mit. Sokat kutakodtam emiatt: [link] (én vagyok)

Amikor felhúzod magad, ez vigasztaljon :D

2014. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De te legalább csapatba tolod.

Én csak egy vagy kettő haverommal szoktam, de a maradék orosz rages hülye gyerekek ANNYIRA balf**zok, hogy nem tudunk velük mit kezdeni. :D


Köszönöm még egyszer a segítséget :D



Most én is kiraknék egy nagyon menő képet, csak elfelejtettem őket lementeni :(

2014. aug. 13. 22:24
 5/8 K.Ádám válasza:
Nagyon ritka hogy csapatba tolom, legtöbbször random lengyelekkel. Ha gondolod vegyél fel, játszhatunk :D [link]
2014. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvagy :D
2014. aug. 13. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
latom regi kerdes, de nem bug ha ledob ok nélkül a rendszer, valoszinüleg cheaterrel mentél egy lobbyba (akár tudtodon kivül is) és vac bant kapott, ezért töletek elveszi az összes olyan nyert meccset, plusz vissza is rangol, arányosan a meccsekkel, semmi baj a rankrendszerrel, és nemis volt soha lassan 2 éve global elite vagyok, és ha néha néha veszek egy accot, aztis 10nyert utan sheriffbe szokta dobni utana meg kb 20 meccsbol megvan a global...
2015. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja, igen azóta már mindent tudok. :D



Sasig felvittem magamat.. meg még vagy kettő accountot és.... letöröltem, mert igazából r#hadt nagy szerencsefaktor van 1-1 meccsen.

+1 normális csapatom se nagyon volt. Kétszer mentem globalok ellen, 1-1 ismerősömmel, ott nyertünk (pozitív rátám volt ^_^) de, igazából ennyi. Legalább valamit elértem benne. :D

De, élveztem azt az 1100 órát. :D

2015. dec. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!