Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ingyenes mmorpg-t...

Melyik ingyenes mmorpg-t érdemes játszani mostanában? Fantasykra gondoltam, mint pl az Aion, csak azzal a gameforge miatt szakítottam.

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Rift
2014. aug. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi most barátaimmal az Star Wars The Old Republickot nyúzzuk. A játék ingyen de le van korlátozva elég sok mindenben de ha egyszer fizetsz (én 500 forintért vettem pár pontot majd el költöttem egy fajra) akkor átkerülsz egy jobb rendszerbe de még mindig nem olyan jó mint a havi fizetős része. De Free-to-play rendszerben hozzáférésed van az egész Storyline-hoz - 8 class (van köztük zseniális ( Imperial agent, Jedi consular, Inqusitor) és persze van átlagos is.)PVP-hez (heti 6 pvp) Minden instához (heti 3x kaphatsz Lootot a főbossból de nem is számit olyan sokat mert a többi boss is dob jó cuccot) És minden bolygóhoz és questhet. Sok hátrányt eddig nem tapasztaltam free to play-ként csak annyit hogy valamivel kevesebb xp-t kapok (de mivel minden questet érdemes megcsinálni így kicsit sem számít). Plusz pont a játéknál hogy ahogy elmondja a questeket meg a story-t a karakterednek az nagyon jó.
2014. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kipróbálnám a Tera Rising-ot, nagyon szép a grafikája és jó a harcrendszere.


Én a Guild Wars 2-vel játszom, igaz nem ingyenes, de egyszer kell csak megvenni, és megkapsz minden content-et.

2014. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :D
2014. aug. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!