Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Herobrine? Létezik...

Minecraft Herobrine? Létezik vagy csak egy Bug?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egy kitalalt figura a Mc-ban;)
2014. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen létezik de már törlik minden verzióban!

oka: Elméletileg a jó játék miatt nem törölték az egészet(főleg, hogy fizetős) de Herobrinetől úgy meg ilyedt egy 8 éves gyerek, hogy szívrohamban halt meg

2014. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ilyen bug nincs. Ahhoz a játéknak magától létre kéne hoznia egy entitást és örökölnie kellene mondjuk a Player osztály tulajdonságait.


Magyarul: túl bonyolult, hogy bug legyen.


Maximum mod van, ami hozzáadja, szerveren pedig esetleg plugin.

2014. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tudatlanok vagytok...istenem -.-,Herobrine egy sima ember megvette a minecraftot és szivatott vele sok kis gyereket azok bevették és így elterjedt,és ez miatt nem tud már játszani sehol...k****a nem bug sem a játék része...
2014. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 HUNBanderass válasza:
Ez egy kitalált story valaki elkezdte a többiek elhitték és azok tovább mondták!Egyik verzióban sem volt benne herobrine!Csak gondolj bele ki venné meg a minecraftot ha építesz és jön egy ember (herobrine) tönkre teszi a munkádat és olyan hirtelen megijeszt és eltűnik!Mindenki olyan ideges lenne... Sok kis gyerektől hallottam már, hogy én találkoztam Herobrine-nal de ez kamu mer nem létezik téma lezárva!
2014. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. aug. 20. 20:41
 7/9 Koczur Adrián ***** válasza:
Herobrine igen is létezik. Talán olyan mint egy virus ami bejutott a játékban. Az alvilágban él. Sok videón láttam, hogy ha az alvilágban idézed meg akkor felrobban előtted egy blokk és megjelenik, aztán eltűnik. Ezt rija ki neked: Herobrine a való világban vár rád! Szóval létezik, de nem kell félni tőle, csak akkor ha az alvilágba mész.
2014. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

HEROBRINE NEM LÉTEZIK

Notch is mondta a blogján: [link] (Utolsó mondat)

"also herobrine is not real please stop asking argh"

2014. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
VOLT!!!! RÉGEN VOLT!!!!! 1.3 ÓTA TÖRLIK. :((((
2014. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!