Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL karakter kérdés (? )

LoL karakter kérdés (? )

Figyelt kérdés

Nagyon nagy traumában vagyok skacok. Tudom, hogy ez rajtam múlik, hogy mit szeretek satöbbi, de úgyérzem, hogy a LoL már nem megy, ezért segítséget kérek.

Nos, nekem a LoL egy szórakozás volt, mégamég tudtam játszani. 3éve űzöm, és 27 vagyok.\aki kérdezné hogy hogy-hogy nem 30 annak üzenem, hogy évek kihagyása, illetve 6karakterem van ami 15, de egy amit húzok az 27\.Na, akkor kezdjük:

-Mint mondtam, 3éve játszom a játékot, mégha kihagyásokkal is: Régen nagyon jó voltam, de mostanra UNDORODOM magamtól, és ezért nemtudom mit tévő legyek.

Jelenleg Húsz karakterem van, és egyikkel se tudok játszani. Akik megvannak:

Akali

Ahri

Draven

Lucian

Ashe

Annie

Ryze

HeimerDinger

Garen

Jax

Morgana

Nasus

Nunu

Warwick

Sivir

Teemo

Tristana

Tryndamere

Twisted Fate

Xin Zhao

És tényleg úgyérzem, hogy nem megy velük, mások mondják hogy megy, de akkor is, szinte mindíg negatív statot hozok ki belőle\nálam az negatív, ha több halál, mint gyilkolás\.Nagyon elkeserít, hogy nem megy, ezért légyszives, próbáljatok meg nekem karaktert mondani aki jó lehet\Master és ehez hasonló noob karaktereket NEM kérek\, esetleg buildet hozzá, és esetleg hogy hogy tudnék magamon javítani.Köszi. !!CSAK ÉRTELMES VÁLASZT!!



2014. aug. 18. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne fuss a killek után. Én így 20perc alatt átlag 2x halok meg. Farmolj ezerrel. Minimum a 7/percet érd el.
2014. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem futok, de egyszerűen nem megy. Lasthit az egy nagyon olyan dolog ami nem megy...:\
2014. aug. 18. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor, hogy is akarsz jó lenni? Ha nincs gold, nincs dmg. Gyakorold a last hitelést vagy soha nem is fog menni.
2014. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyakorlod. Costum meccs, rúnák masteryk nélkül, csak jobbklikk, addig csinálod amíg 10 percnél 100-at le nem csapsz. Ezután ezt megtanulod élesben is, úgy, hogy mellette még az ellenségedre is figyelni kell.


Nem is tudom hangsúlyozni, hogy ez mennyire fontos. Gondolj bele, 15-20 lasthitért már több pénzt kapsz mint egy ölésért.

2014. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a bajod hogy rastresszelsz, ugy viselkedsz mint egy 10 eves
2014. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Ha az ,,úgyviselkedsz mint egy tíz éves" részt kihagyod, akkor megköszöntem volna.
2014. aug. 18. 20:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Lemértem. 100db minion ha próbálok lasthitelni 14:37 perc
2014. aug. 18. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:

toljad annie-val, Q-val tudsz mana nélkül last hitelni, ami megkönnyíti a dolgot.


Ha nem megy, toljad botok ellen, ott könnyebb gyakorolni


Amiket érdemes neki venni:

Rod of Ages

Rabadon Deathcap/Zhonya's Hourglass

Void Staff

Will of the Antients

Spirit Visage/Sunfire Cape/Randuins Omen/Abyssal Scepter

magic penes cipő

2014. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NE!

Avval nincs értelme megtanulni. A legjobb, ha egy nehéz championnal tanul meg, skillek nélkül last hittelni. Mondjuk Mundo, Ryze és Vayne.

2014. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a baj, hogy nem fektetsz bele időt. Ha 3 év alatt a 27-es szintig jutottál, az azt jelenti hogy kb havonta tolhattál egy botgamet. Ok, hogy sok kis accot húztál ( megjegyzem nem tudom mi ráknak neked 6 kis acc, de mindegy is ), de ez akkor is kevés. Tudod a MOBA azért egy érdekes műfaj, mert könnyű belejönni, de nehéz elsajátítani. Ráadásul a META folyamatosan változik, szóval 1-1 nagyobb kihagyás után könnyen elveszítheted a fonalat. Én azt javaslom, hogy inkább csak egy accountra feküdj rá, és ne sajnáld az időd a játékra. Próbálj ne csak többet játszani, de jobban mögé látni a dolgoknak. Olvasd el a különböző champek skilljeit, statistikáit, buildjeit, keresd meg a minding aktuális META erősebb itemeit, championjeit, és próbáld őket minél jobban kiismerni. Lényegében ennyi. Ne várd el a játéktól, hogy megjutalmazzon, ha nem fektetsz bele energiát! U.I: A rossz statokkal kapcsolatban pedig csak annyit, hogy ez nem egy FPS! Itt máshogy számítanak a statok. Itt nem leszel jó attól, mert hiper-szuper statod van. Ez még mindig egy csapatjáték.
2014. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!