Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben piros színnel...

A Skyrimben piros színnel aktív negatív hatások vannak. Pl. Vámpírméreg meg ilyesmi, melyek tökre legyengítenek. Hogy tudom eltávolítani őket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megtaláltam:

Gyógyír a vámpírizmusra[szerkesztés]


Látogass el bármely fogadóba, és kérdezd meg a kocsmárost, hogy milyen szóbeszédet hallott. Elárulják neked, hogy egy Falion nevű varázsló, aki Morthalban lakik, vámpírokat tanulmányoz. Utazz Morhalba, és keresd meg. Arra fog kérni, hogy hozz neki egy Fekete lélekkövet (vehetsz tőle egyet 208 septimért). A lélekkő megtöltéséhez a Lélekcsapda varázslatot kell használnod (vagy egy olyan fegyvert, ami elvégzi ezt helyetted) egy emberen, majd meg kell őt ölnöd, hogy megkaphasd a lelkét. Ha megtöltötted a lélekkövet, menj vissza Falionhoz, aki arra fog kérni, találkozz vele hajnalban a város melletti idéző körnél. Amint odaérsz, Falion nekikezd egy szertartásnak, amely kigyógyít a vámpírizmusból.


A vámpírizmusból oly módon is ki tudsz gyógyulni, hogy farkasemberré változol a Társaságon belül. Azonban a likantrópiával való első érintkezés során 100%-os immunitást szerzel a betegségekkel szemben, ami azt jelenti, hogy többé már nem lehetsz vámpír.

2014. aug. 19. 11:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen megtaláltad a választ nálam is működött amikor még skyrimeztem egyébként én, a kocsmás megoldást alkalmaztam.
2014. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én farkasember vagyok, tehát vámpírrá nem válhatok, viszont ha elkapsz egy betegséget, akkor betegséggyógyító itallal meggyógyíthatod, illetve akkor is, ha imádkozol egy istenhez. Például Fehérvágtában(Whiterunban)is van egy oltár a templomban.
2014. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A negatív mágikus hatások maguktól elmúlnak.

Betegségek Cure Disease potionnel, vagy áldás felvételével gyógyíthatóak.

A vámpírság az első 3 napjában gyógyítható simán Cure Disease potionnel. Ha 3 nap elteltével teljesen vámpírrá változol, akkor kell megcsinálnod a questet, amit már megtaláltál.

2014. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!