Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy évig aktív nemi életet...

Sznikoca kérdése:

Egy évig aktív nemi életet éltem egy "gyanus" személlyel. Elmentem egy év után hív tesztet csináltatni ami negatív lett. Biztos az eredmény?

Figyelt kérdés
Egy év alatt mekkora annak az esélye h elkaptam tőle? Ő nem volt szűrésen csak én gyakankszom mert Előttem volt egy egyéjszakás kalandja és egy másik akivel kb 4szer volt együtt. Az utóbbi Állítólag nőcsábász. Biztos lehetek a negatív tesztemben 1 év után?
2014. márc. 26. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem kaptad el, az összes teszt már 3 hónap után biztos eredményt ad.
2014. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha annyitól gyanús valaki amit leírtál, akkor a fél ország AIDSes lenne
2014. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1000-ből három fals negatív ha minden igaz.
2014. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.akkor ő sem lehet az ezek szerint (mármint pozitív)
2014. márc. 30. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet.


Mivel csak bizonyos százalék az esély rá, hogy szexuális úton elkapható a fertőzés, ezért előfordul, hogy valaki éveken keresztül megússza.

Ráadásul vannak olyan emberek, akik immunisak a fertőzésre, illetve olyanok is, akik csak hordozzák a vírust, de nem fertőződnek meg vele.

2014. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam h ha lefekszem egy fertőzöttek akkor 100 h elkapod...most neki is el kéne mennie?nem akarom megijeszteni.mégis mekkora az esélye annak amit írtál?
2014. márc. 31. 17:58
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha csak bizonyos százalék az esélye akkor ő is megúszhatta ha tényleg olyannal keveredett össze.nem?
2014. márc. 31. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki megúszhatja. Csak akkor 100% a fertőzés veszélye tudtommal, ha direkt vérátömlesztés van. (Kivéve, ha immunis rá az illető, de az ritka.)


Ha negatív lett a teszted, nincs okod rá, hogy megijeszd. Azért Magyarországon még többnyire nem hetero kapcsolat során kapják el, bár az a szám is emelkedik.

2014. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!