Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Medieval II Total War mindig...

Medieval II Total War mindig kidob a játékból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Medieval II TW kb. a 160. kör körül, folyton kidob a játékból egy hibaüzenettel:

"A Medieval II Total War egy meghatározat lan hibát talált, ezért leáll." Én ezt egyszerűen nem értem. A játék eredeti, én vettem meg, nem töltöttem le. Az igaz, hogy Windows XP-re tervezték, és nekem 7-em van, de ez ilyen nagy baj lenne, hogy a játék kilép? A Kindgomsal ugyan ez a probléma. Az Amerikas campaign-el, csak ott már a 19. körben kilép. Az is szintén eredeti, nem letöltött. Ha valaki tud valami megoldást, kérem , írjon. Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2014. aug. 21. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy állandó probléma, mindenkit kidob. Úgy oldhatod meg, hogy mikor rányomsz forduló végére, gyorsan elmented. A játék kidob, de mikor belépsz és betöltést választod végig megy rendesen az országokon.
2014. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszod, működik! Nagyon sokat segítettél! :) Ment a like! :D
2014. aug. 21. 14:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Megint nem jó. Megcsináltam, ahogy mondtad, működött, de most a 20. és a 21. körnél csinálja ezt, és ott már nem működik ez a mentés dolog. Megpróbáltam máshogy betölteni, úgy sem jó. Ez a kingdomsnál is működne? Vagy csak a Medieval II-nél?
2014. aug. 21. 21:03
 4/10 A kérdező kommentje:
*20. és a 21. kör KÖZÖTT
2014. aug. 21. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem játszottam a kingdomsal.

Úgy nem működik, hogy betöltés után pár másodperccel megint kidob, vagy úgy, hogy minden forduló után mentegetned kell. Ha az utóbbi, akkor csináld egy ideig, el kell múlnia.

Próbáld frissíteni. Ez a frissítés a goldhoz van [link]

Ha neked nem a gold van találsz a simához is patchet googleba.

2014. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem úgy nem megy, hogy amikor rá megyek a kör végére, és mentek, majd kidob, és utána újra belépek (ahogy az 1. válaszoló írta) ez csak a 19. körnél működik. De amikor a 20.-nál vagyok, akkor már nem működik. Nem tudok továbblépni... :( Patch-eket kerestem, de nem találok.
2014. aug. 21. 21:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként annak van jelentőssége, hogy ha nem gold edition a játékom, és gold e. patchet töltök le? Úgy is működik, vagy nem?
2014. aug. 21. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem játszottam a Medievalt 2-t, de megpróbálhatod, hogy Windows XP kompatibilitási módban futtatod a programot.
2014. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van jelentősége, hogy goldos patch-e. Akkor még azt tudom javasolni, hogy küld át egy ismerősödnek akinek megvan a mentésed, ő játszik vele 2 kört aztán visszaküldi a mentést.
2014. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!