Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan Windows-os...

Tudnátok olyan Windows-os (NEM DOS-os),16 vagy 32 bites PC játékokat mondani, amik egy 100 MHz-es processzoron BIZTOSAN elfutnak?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolnék, amik nem csak olyan Flash-játék szintűek, meg amik mobilra vannak ingyen - úgy értem, hogy minőségében hasonló kategória -, hanem amik már kicsit összetettebbek, igényesek, szórakoztatók. Példaként:


[link]

[link]


Tudom, hogy ezt már kérdezték páran az interneten, magyarul és angolul egyaránt, de utólag mindig megnéztem azoknak az alap rendszerkövetelményeit, amiket - azok a bizonyára nem képben levők - ajánlottak, és mindig messze nagyobbak voltak az ajánlott játékok gépigényei, mint amit egy 100 MHz-es 386-os elbírt volna.


Volt olyan - hülye, már bocsánat -, aki képes volt a FlashBack-et ajánlani egy ilyen kérdésre, aminek azért a 100 MHz-hez képest igen durva rendszerkövetelményei vannak.

Vagy pl. a "Wolfenstein: Enemy Territory" játékot, amiről igaz, hogy jó, ingyenes, nyílt forráskódú, meg minden, de az alap rendszerkövetelménye még mindig 6× nagyobb.


A körültekintő ajánlásokat előre is köszönöm!



2014. aug. 21. 09:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

A gépházasdi sajnos nem nyert...

Egyszerűen nincs már meg a gépház. Előhúztam az összes szürke poros vasat, ami még el volt téve - bár már gondoltam rá, hogy azokat is ki kéne dobni, mivel már szó szerint csak hulladékvasnak jók -, de azok közül isegyiken se volt semmi, ami ide való.

2014. aug. 22. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!