Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Hero Factory vagy a Bionicle...

A Hero Factory vagy a Bionicle a jobb?

Figyelt kérdés
Írjatok előnyöket, hátrányokat.
2014. aug. 21. 18:10
1 2
 1/15 anonim válasza:

A Bionicle.

Nem kérdés. :D

2014. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2014. aug. 24. 21:21
 3/15 anonim válasza:

Az előző vagyok. Nem figyeltem hogy előnyt hátrányt is kértél most pótlom. :D

Szerintem a hero factorynak nincs olyan jó története mint a bionicle-nek. Minden szériában ugyan az van, a bionicle-ben mindig lehetett tudni hogy miért harcolnak és az a valami miért ilyen fontos (csak hogy hozzak egy példát is a Toa mahri és a barraki szériában az élet maszkjáért harcoltak. A barrakik azért akarták megszerezni akár az életük árán is hogy kijussanak a börtönükből (itt nem az volt hogy össze fogott a 6 barraki hogy megszerezzék hanem egymást ölték hogy csakis a sajátjuk legyen). Ebben a szériában volt egy vörös robot (sajnos a nevére nem emlékszem :( ) akinek volt egy vérebe őt Makuta szállta meg és ezért akarta megszerezni a a maszkot, a Toák meg ezt akarták megakadályozni. Ezen kívül még volt egy szürke robot aki emlékeim szerint pedig a Toákra vadászott (de ebben már nem vagyok teljesen biztos).

Ez a Bionicle-ben 2 széria története. Szerintem ennyiből el tudnám mesélni hogy kb miről szól az egész hero factory.

Ezen kívül még annyi hogy nagyjából mindig ugyan azok a hősök. A Bionicle-ben egy hős csapat max 2 szériát szerepel (a vége felé már elő fordult hogy a legrégebbiek vissza jöttek de azok is csak 1 szériára).

Én úgy tekintek erre a hero factoryra hogy ez próbálná csillapítani a hiányát a Binicle-nek (szerintem a nyomába se ér).

De tudtommal 2015-ben folytatni fogják a Bionicle-t. :)

2014. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom, h 2015-ben folytatják. Közelebbről megnézve az új Bionicle-t úgy láttam, h Hero Factory-s darabokból lesz. Te is így látod? Ha ilyen darabokból lesz, akkor örülsz neki? (Csak azért kérdezem, mert én nem. A Bionicle csak úgy Bionicle, ha a régi fajta darabokból van. Mondjuk abból a szempontból meg jobbak, a Hero Factorys darabok, hogy nem törnek el.)
2014. aug. 25. 00:58
 5/15 anonim válasza:
Képeket még nem láttam róla de én nagyon remélem hogy nem hero factory-s darabokból lesz. De ha mégis olyan darabokból lesz akkor szerintem azt is meg lehet szokni. Amint jön a folytatás én újra gyűjteni fogom ezeket nem érdekel ki mit fog mondani. :D Még anno a vége felé már egy páran szóvá tették hogy nem kéne már nekem a Bionicle-el játszani és ezután vége is lett. Utána meg egy idő után már belém magyarázták hogy én ezt már kinőttem és nem is baj hogy vége lett mert már abba tudom hagyni a gyűjtést mivel hogy nagyon sok pénz ráment és "pár év múlva úgy is a kukába fog kerülni". Most amikor olvastam hogy jön vissza a bionicle akkor jöttem rá hogy még mindig imádom. :D Elő is fogom szedni a gyűjteményemnek azt a részét ami nem veszett el.
2014. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is mindennképp gyűjteni fogom őket. Sajna mostmár bizonyos, h HF darabokból lesz. Na de mindegy, majd megszokja mindenki.
2014. aug. 25. 23:59
 7/15 anonim válasza:
Az hogy hero factorys darabokból lesz az csak nem fogja elrontani. De arra kíváncsi vagyok hogy miről fog szólni.
2014. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, arra én is kíváncsi vagyok. Sztem nem arégi téma lesz, vagy csak kis mértékben lesz a régi. Gondolom, h vmit kitalálnak, különben nem sokat kell nekik dolgozni rajta.


Nem láttad még a képeket? Ha nem, akk szívesen elküldöm őket!

2014. aug. 26. 00:16
 9/15 anonim válasza:

Azt megköszönném. :)

Szerintem az lenne logikus ha folytatnák a történetet.

2014. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogyan küldjem el? Sztem úgy lenne a legjobb ha privát üzibe megadod a gmai/email-edet és arra küldöm. Ha van jobb ötleted mondd.
2014. aug. 26. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!