Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Hero Factory vagy a Bionicle...

A Hero Factory vagy a Bionicle a jobb?

Figyelt kérdés
Írjatok előnyöket, hátrányokat.
2014. aug. 21. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, akivel korábban beszéltél. ;)


Nekem a Bionicle egyértelműen jobban megragadta a fantáziámat, úgyhogy én is arra szavazok. A Hero Factory készleteket közelről nem ismerem, de érdekel a felépítésük, az új darabok és a szilárdabb gömbfoglalatok.


Vannak, akik szerint hülyeség, hogy egy játéksorozatnak története meg szereplői vannak, és ezért a Hero Factory a jobb, mert annak nincs rendes sztorija. Én nem értek egyet, számomra a háttérsztori és a "mitológia" egybefonódott a játékokkal, és nekem ezek sokkal jobbá teszik a Bionicle-t. Ezzel szemben a HF nem fogott meg, se a világa, se a szereplők, se a történet.

2014. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a bionicle!a hero factory is azért lett csak híres mert hasonlít a bionicle-hez.
2015. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából szinte minden LEGO termék "híres", de a Bionicle talán a legismertebb, és legközkedveltebb játéka a LEGO-nak.
2015. júl. 22. 13:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal a legnépszerűbb inkább a Star Wars széria, legalábbis az hozza a legtöbb bevételt, a legismertebbek pedig valószínűleg az olyan sima, történet nélküli sorozatok, mint a City. A Bionicle főleg a gyerekek közt volt nagyon népszerű, de az idősebb rajongók közül nagyon sokan utálták és utálják a mai napig, mert nem képesek elfogadni, hogy máshogy néz ki, mint a szokásos LEGO. Bár manapság már a gyerekek is inkább a Ninjago-ért vannak oda.
2015. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, megváltozott már minden, de a Chima is elég népszerű.
2015. júl. 22. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!