Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Evelynn, Udyr, Fiddle vagy Amumu?

Evelynn, Udyr, Fiddle vagy Amumu?

Figyelt kérdés
Még nincs igazán jó jungleresem ezért ezek közül melyiket ajánlanátok? Mást ne írjatok légyszi,mert nem szeretek annyira jungleba menni csak hát kell egy hős és ezek viszonylag olcsók. :)

2014. aug. 22. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
udyr op nagyon,fiddle late game-be team fight-ba a legjobb csak early-be nehéz vele ulti nélkül gank-elni,amumuval viszonylag könnyű a jungle csak tudj célozni gankelés közbe
2014. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát érdekes kérdés, mivel mind a 4 jungler nagyon erős (ezért nem értem miért csak 1350 Hp-sak), de ha választhatnék egyet közüllük akkor az Evelynn (ha jungelezek akkor majdnem biztos hogy őt hozom).

Eve azért jó mert a passzívja nagyon sokat tud dobni egy gank sikerességén, mert jóval nehezebb kiszúrni. Akkor ott van a q-ja amely jungelben nagyon jó képesség csak az a gond hogy néha elfárad az ember ujja a sok q-tól.

A W-je az elég jó menekülő/üldöző spell, ezért néha érdemes ghost-ot hozni flah helyett de kb ennyi a w-je.

Az E-je IS nagyon jó junglebe mert plussz attack speedet ad amiért jó Evelynn akár AD-ra is építeni, meg gankeknél is jó spell.

Ulti meg elég badass mert teamfightba ha van ultin akkor akár a pajzs miatt tankolhatunk is, meg gankeknél is jó sebzést bevisz.

De a 3 másik karakter is erős, de ha ajánlhatok valakit az Evelynn. :)

2014. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Evelynnt vettem.:D de már a második komment elött. nekem is eve jött be a legjobban.
2014. aug. 24. 00:35
 4/6 anonim ***** válasza:
rammus is egy jó jungler nézz róla gameplayt nem anyira híres champ pedig nayon hatékony jungler gankeléshez tökéletes majd nézd meg ajánlom igaz mondjuk 3150-be kerül
2014. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Uydr szinte ezekközül a legjobb movent speed,stun és nagy early dmg
2014. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
udyr nekem meg van és nagyon jó
2015. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!