Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Több kérdésem is lenne a...

Több kérdésem is lenne a tremorgames-szel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Mennyire biztonságos?

2. Legális?

3. Mi alapján kapok pontokat? Ha adott időnyit játszok, vagy ha adott pályát teljesítek?


2014. aug. 23. 10:52
 1/5 ganjamanya ***** válasza:
Biztonságos, legális. Pontot több dologért kaphatsz. Beválthatsz pontokra steam trading cardokat, dota 2, tg2, csgo itemeket, csinálhatsz ilyen feladatokat amiért kaphatsz, azon belül a "tasks" fület ajánlom, ha van valami egyszerű és értelmes. Aztán vannak az achievement játékok, melyekben a teljesítményeket feloldva kaphatsz pontokat. Tény hogy gürizni kell a pontokért, és türelmesnek kell lenni. Én több CSGO fegyvert vettem, innen van meg a Fear 3, payday 2 , Dead Space, Red Orchestra, Serious Sam 3, Papa & Yo, stb...
2014. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a steamen hol látom a coinjaimat?
2014. aug. 23. 13:06
 3/5 ganjamanya ***** válasza:
Tremorgamesen vannak coinjaid, jobb felső sarokban jelöli. Steamen nincsenek. A játékokat nem steamen, hanem a tremorgames-en kell játszani. Ezek ilyen kis apró flash játékok
2014. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy utolsó kérdés ( bocs, hogy ennyit kérdezek, kezdő vagyok): Hogy lehet ezeket a coinokat beváltani?
2014. aug. 23. 14:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Időközben megtaláltam, köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!