Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a LOL. Semmit se...

Nem indul a LOL. Semmit se csináltam vele. Csak nem játszottam vele egy hónapig és ez jött be: file:///D:/Users/Magony%20Zoli/Desktop/N%E9vtelen. Png Ez mit jelent? Az internet kapcsolatommal nincs semmi baj se a tűzfallal.

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Köszönjük a képet, de a saját gépedről nem látjuk, hacsak nem mondod meg hol laksz, nem hagyod nekünk a kulcsot a lábtörlő alatt és nem adod meg a géped jelszavát.


Töltsd fel valahova a képet.

2014. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Could not connect to the HTTP server.Please check that your internet connection is enabled and that your firewall is not blocking acces.
2014. aug. 26. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Oh na így már tudunk vele kezdeni valamit.


1,Próbáld meg Adminisztárotként futtatni a játékot, nekem is csak így megy


2, Menj be a LOL mappádba, azon belül a RADS-ba. Ott lesz egy system.cgf, ezt nyisd meg jegyzettömbbel. Oda ezt másold be, mert gondolom EUNE-n játszol:


DownloadPath = /releases/live

DownloadURL = l3cdn.riotgames.com

Region = EUNE


Meg nézd meg a tűzfalad, hogy nincs-e letiltva a játék.

2014. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm próbálkozom:)
2014. szept. 2. 13:47
 5/6 A kérdező kommentje:

Még most se jó....de amúgy ahogy megnyitottam ez volt beirva:DownloadPath = /releases/live

DownloadURL = l3cdn.riotgames.com

Region = EUNE akkor elivleg mukodnie kéne nem?

2014. szept. 16. 15:18
 6/6 A kérdező kommentje:
De mostmár jó köszönöm :) Futtattam Adminként és sikerült!:)
2014. szept. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!