Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Master Yi-vel miért nem tudok...

Master Yi-vel miért nem tudok egy rendes statisztikát kialakítani LOL-ban? Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van néhány meccsen Masterrel, mint láthatjátok, elég rossz statjaim vannak vele. Mit ronthatok el vele? Rosszul buildelem? Vagy a stratégiámmal van valami baj? Hogyan érdemes vele helyezkedni a pályán? (Mikor érdemes támadni, mikor érdemes inkább visszahúzódóan, defenzíven játszani, stb.)



2014. aug. 28. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
szarul játszól nem kell körbeírni. gyakorolsz és jobb lesz (vagy nem ) ezért van ennyi bronzos
2014. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 savanyújóska ***** válasza:
100%

Plusz a buildjeid is érdekesek...

1. Ha junglizol, Wriggle's simán mehet, később teljesen jó item a Feral Yi-re.

2. Ha nem, akkor se Botrk legyen az első AS itemed (cipőn kívül), mert kb. a legdrágább item, nagyot dob, de az elején eléggé vissza leszel esve. Sokkal jobb mondjuk egy Statikkal kezdeni az ipart. Ha el vagy feedelve más a helyzet, de akkor is inkább B.F. vonala, és akkor a második item Phantom, sanszosan.


A játékstílus meg rutinnal jön, ha úgy sem, akkor nézz oktatóvideókat róla, én pl. Zeddel is elég szarul kezdtem, de most már egész jó, csak sokat halok. ( [link] Yi-ről ami lényeges, hogy "könnyen" halsz, ha valakinek nálad is nagypbb burstje van, de ez nem gyakori (de pl. Zed pont ilyen), vagy ha kapsz egy kis zaftos CC-t, amire viszont inkább szoktak törekedni.

2014. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz cuccot veszel.Először nekem amíg nincs semmije master yinek nehéz,de amikor már megvettem a statik shivet,csak arat és mindenkit teljesen szét ver.Onnantól a noobok nem tudnak megölni és simán 1v5-be is nyerhetsz.Én pont ezért meg is utáltam yi-t.Ha az elején jó vagyok vele,utána már nincs aki megállítson,akkor szinte már 1 kézzel is játszhatnék,bár tény,hogy vannak profik akik legyőznek,de nem sokszor.
2014. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Master Yi-nek van egy hatalmas átka. Ha egy kicsit is lemaradsz a fejlődésben onnantól már az életben nem tudod visszahúzni a többiek szintjére. Én ezt úgy próbálom kiküszöbölni egész jó sikerrel hogy early game-ben iszonyatosan koncentrálok a last hitekre.


Amire még figyelj hogy early és mid game-ben ne ugorj csak úgy be a teamfight-ba mert egyet rádcsapnak és megnyekkensz. Illetve az értelmesebb csapat amúgy is téged focusol először.


Ha normálisan tudsz fejlődni akkor S4 build mehet rá.


Ha viszont már early game-ben is sikerül egy kis feed-et szerezned akkor gyúrj rá a Classic S2 build-re. Ha azt sikerül végigbuildelni akkor lehet tornyot solozni, baron-t solozni és minden különösebb megerőltetés nélkül egyedül nekimenni a másik 5-nek. Viszont most szólok, a Classic S2 buildet kb. 50 játékból ha egyszer tudod normálisan végigbuildelni. A játék elejéből igen pontosan meg kell saccolnod hogy mi lesz mid game vége felé.

2014. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!