Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék kialakítani...

Hogyan tudnék kialakítani romantikus kapcsolatot Fenris-el a Dragon Age 2-ben?

Figyelt kérdés
Sok angol oldalt olvastam, de mivel nincs túl jó angol tudásom, nem tudtam rájönni, hogyan is lehet. Annyit olvastam, hogy talán nem lehet mással romantikus kapcsolatba kezdeni, mert akkor vele már nem lehet, meg, hogy nem lehet elkezdeni a 2. részben a keserű pirula küldetést, mert akkor többet nem jelennek meg a romantikus interakciók. Ebből mi az igazság és még mit tudtok? Előre is köszönöm. :) L/17

2012. márc. 30. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mással tényleg nem kéne elkezdeni romantikus kapcsolatot, mert úgy nem hiszem, hogy lehet vele romantikus kapcsolatot kialakítani(vagy legalábbis elég bonyolult:D), beszélgetéseknél mindig válaszd a szíves opciót(magyarul flörtölj vele), mielőtt megcsinálnád a Keserű Pirula Küldetést, ott kéne lennie egy "Beszélgess Fenris-szel"(vagy valami hasonló nevű küldetés, nem tudom angolul játszottam le), menj el a házába ott is válaszd majd a szíves opciót, utána kezdheted a Keserű Pirula küldetést, ott is amikor lehet válaszd a szíves opciót, öld meg Hadriana-t, utána ott fog várni a házadban, a jelenet után le fog lépni, majd a románcot a Qunári támadás után lévő részben (tehát a játék 3. részében) tudod folytatni.
2012. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chinmoku ***** válasza:

nem hiszem, hogy ez még kérdés lenne, de azért írok én is :D

alapvetően ahhoz, hogy Fenrisszel "romantikus kapcsolatot alakíts ki", bárkivel az ég egy adta világon flörtölhetsz. le is fektetheted az embereket bőven, viszont utána mindig az összetört szívecskés választ kell adnod náluk. illetve a sorrend sem lényegtelen.

ha végigvinnéd a romance-et a 3. részben, akkor:

+ feküdj le Andersszel vagy Merillel Fenris előtt

+ vidd ágyba Isabela-t, aztán Anders-t VAGY Merill-t Fenris előtt

+ Zevran ágybavitele is lehetséges


- , azaz NEM szabad Fenris UTÁN lefeküdni Isabela-val, Andersszel vagy Merillel

2013. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Aryl ***** válasza:
50%

AKI nem szeretne infót kapni, esetleg egy két spoilert hallani, az inkább ne olvassa el. Nem mondok nagyon lényeges dolgokat kivéve egyet, ott külön kiírtam hol kezdődik és végződik a spoiler. De egy két quest megoldását írtam le, miként szereti majd Fenris, őt.



Nem tudom ez mennyit segíthet, de talán egy picit. Én elkezdtem a játékot, és sok sok idő után döbbentem rá hogy Fenris-szel szeretnék romantikus kapcsolatot kialakítani. Először játszottam a da2-vel, így nem tudtam kinek milyen a jelleme stb. Aztán kezdtem egy új karaktert, szintén lányt. Még a legelején felvettem a csapatomba Fenrist. Csak ez után mentem érte Anders-ért Merril-ért és esetleg másokért. Szem előtt tartottam Fenris érdeklődési körét. Mi van nála tiltólistán, mit szeret, mit nem. Gyakorlatilag utál mindent ami a mágiával kapcsolatos; sima mágusok, (úgy gondolja a körben van a helyük) vérmágusok (tiltott mágiát használnak, eleve tabu Fenris-nél) démonok (még inkább) Szereti a templáriusokat és azt amit csinálnak. Abba nem mennék bele hogy miért utálja a mágusokat. De ha tetszeni akarsz Fenris-nek, akkor gyakorlatilag Anders és Merril utálni fog, valószínüleg el is hagynak. De ugyan ez van fordított esetben is. SPOILER JÖN! a végén valamelyiket ígyis úgyis meg kell öld Anders-et vagy Fenris-t. Így jobb ha eleve fel sem veszed őket a csapatba, ha tudod hogy nem őt választod. SPOILER VÉGE!

Vannak bizonyos szituáció, amikor pl felveszed Merrilt, akkor vérmágiát kell hogy használjon egy kapu vagy szentély kinyitására. Amikor ezt megtette ahhoz hogy fejjebb menjen a kapcsolatod Fenris-szel, ellenezned kell ezt, és rávágni hogy ez bűn vagy valami hasonló. A későbbiek folyamán lesz egy quest, ahol azt kell csinálni, hogy egy Feynriel nevű kölyköt kell megmentened, akit az annya a körbe küldött. Nos, hát mivel egy mágusnak segítesz, Fenris nem igazán díjazza. De mielőtt odaérsz egy helyre, bejön egy kisfilm. Fenris-szel beszélgettek. Mond valamit aztán kérdez. Te valami olyasmit válaszolj hogy egyetértesz vele ha nem így teszel akkor lentebb megy a barátságotok. A végén Feynrielnek azt kell hogy mond hogy menjen a körbe. Ott ahol kutatsz, találsz egy csajt aki démonná változik. A zsebében meg egy levelet az apjának címezve. Beszélj az apjával add át neki a levelet, aztán kérj pénzt a hallgatásért. (nem árulod el hogy a templárius lánya egy démon volt akit nem vittek a körbe) Ha azt mondod simán hogy megőrzöd a titkát, Fenris-szel rivalizálni fogsz. Plusz, a mélyutakon, amikor nem tudtok kijutni, egy démon felajánlja a segítségét. Azt ne fogadd el! Különben Fenris-szel és még Anders-el is csökken a kapcsolatod. Mindegy is, a lényeg hogy Fenris utálja a mágusokat, így Anders-t és Merril-t is. Ahhoz hogy jó legyen a kapcsolatod az elf pasiddal gyakorlatilag minden olyat kell tenned amit Anders utál, megvet, tiltakozik ellene vagy másképp csinálna. KIVÉVE: a démonok és vérmágia. Ez az egyetlen dolog amit Anders is utál a mágiában. Ha a démonok ellen cselekszel akkor nem csak Fenris, de Anders is szeretni fog. Ja, és amikor megmented a Feynriel kölyköt, akkor mondja egy pasi hogy egy lépést se tovább, vagy a fiú meghal. Te azt válaszold hogy megkockáztatod. Ez be fog jönni Fenrisnek. Lényegében szerintem érted miről beszélek, ellenezd a mágiát és szegülj Anders és Merril ellen. Ez csak egy-két példa, de sok olyan momentum van, amikor tudnod kell mit válaszolj vagy nem fog szeretni Fenris. Én az elején megpróbáltam mind a kettővel jó kapcsolatot ápolni, de rájöttem nem lehet. Barátnőm is játszik vele, és elmondta hogy a végén választanom kell közülük. Még valami, Fenris-t ne csald meg senkivel!

2013. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy ez nagyon régi de mint Dragon Age fan nem tudok elmenni az ilyenek mellett. Nem kell megölnöd egyiket se ha nem akarod és érdekes módon a barátságom Andersnél majdnem a legmagasabb, Fenris pedig szerelmes belém és együtt vagyunk.
2014. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!