Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan térjek haza az egyetemr...

Hogyan térjek haza az egyetemről? (Sims 3)

Figyelt kérdés

Elküldtem a két gyereket egyetemre,és ezzel most a 4 sim helyett ,csak a 2 gyereket tudom irányítani.

Mikor térnek vissza?

Nem tudok közben valahogy visszaváltani a másik családra?


2014. aug. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted?

Ha elküldesz 1 vagy több simet az egyetemre,csak azokat tudod irányítani,az otthon lévők pedig "lefagynak" (nem öregednek,ha hazamennek az egyetemről minden úgy lesz ahogy elmentek,megáll az idő)

Az otthoniakat nem tudod irányítani,max ha hazaküldöd a 2 gyereket (ahogy beiratkoztál,úgy lehet otthagyni is,tehát telefon,számítógép)

Hogy mikor mennek haza azt te tudtad beállítani.Ha 1 félévre küldted őket 1 hét múlva jönnek,ha 2 akkor két hét múlva.


(már ha ugye a sims3-ról van szó)

2014. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam,ennyit szerettem volna,akkor az otthonakat sehogysem tudom irányítani,viszont akkor ők nem oregednek stb,mert lefagynak ameddig a másik kettő egyetemen van.nem is dolgoznak semmi. Igen sims3 koszi. 2 félévre írattam be,de akkor az 2 hét ezekszerint,és mennyivel kezdenek mahsabb szinten a munkahelyen?
2014. aug. 28. 16:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Azthittem megoldható az hogy az otthoniakat is irányítsam
2014. aug. 28. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Az otthoniak úgy maradnak ahogy elmentek a többiek.

Hogy a munkahelyen mennyivel végez magasabb szinten azt nem tudom sajnos.még én is csak 1 diplomát szereztem,amíg 2 nem lesz addig nem is igen kezdenek dolgozni:)) de úgy tudom hogy akkor a diplomához kap 1 lehetőséget,ahhoz kötődő munkára.lehet hogy telefonon hívják,vagy csak úgy felugrik 1 ablak hogy szeretnél-e ilyen meg olyan munkát,mert a diploma arra ad lehetőséget.

2014. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!