Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy van most ez a Battlefield 3?

Hogy van most ez a Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Na most vannak lehetőségek, hogy hogy vagy premiumos, itt van kettő:


1. Megveszel mindent egyben: Premium Edition

Battlefield Limited + Premium + Multiplayer Head Start Kit


2. Külön

Sima Battlefield + Premium



Na:

A limited az szerintem nem hátrány, mert az csak egy back to karkand DLC-vel több, ami a premiumban is benne van.


DE! Engem ez a head start kit idegesít.

Ha én most megvettem a sima battlefieldet és külön a premiumot, akkor nekem már nem lehetnek meg azok, amik az editionosoknak igen?

A head start kitben fegyók stb. van, kb 15


A lényeg:

Ha én külön sima BF-et és később a premiumot veszem, akkor is ugyanúgy meglehet minden tartalmam, amit a battlefieldben csak el lehet érni.

Mivel nekik alapól megvan a head start, ezért nem kell feloldani, de én ha játszok ugyanúgy feloldhatom?

Semmivel nem leszek lemaradva az editionosoktól, ha sima + premiummal játszok?



2014. aug. 28. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le, csak később kapod meg a cuccokat. Én azt mondom, érdemes megvenni a Hedstart kitet, mert így lesznek jobb fegyvereid is alapból, de később meg is szerezheted őket. Csak elég sokat kell játszani, hogy megszerezz egy fegyvert.
2014. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2014. aug. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!