Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera Online Segítség?

Tera Online Segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Segítőkész embert keresek aki 38 - as szinten van . Én 38 as szintű lancher vagyok csak nagyon nehéz azaz lehetettlen fejlődnöm . 60 - as a cél . max 1 - 2 embert keresnék . Elérhetőségeket és karakter nevet szintet várok lentre . Remélem lessz aki ugyan ilyen problémában szenved és kérne segítséget mint én és jönne . Ellőrre is köszönöm .

2014. aug. 30. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg tudnák csinálni 1 db reapert is csak akkor gyorsan kinyomnám a 2 szintet és akkor mehetek 1 - es szintűvel is . Bár nekem mind 1 . Vagy 38 - asok jönnének vagy olyanok akik most kezdenék szivesen segítenék nekik csak ezt a játékot egyedül LEHETETTLEN kijátszani . Válaszokat előrre is köszönöm .
2014. szept. 4. 14:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik szerver?

Ha EU akkor felejtsd el. Ott már játékos is alig akad.

Én az Enmasse szerverén a Cellestial hills szerveren játszok.


8 60as karim van. Ha oda jössz, 1 hét alatt felrántalak 60ra, napi 3 óra játék idővel számolva.

2014. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Archiko válasza:
Melyik szerveren vagy? Én nagyon szívesen segítek ^^
2014. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!