Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil - Operation...

Resident Evil - Operation Raccoon City vélemények?

Figyelt kérdés
Majdnem mindenhol azt olvasom, hogy mennyire rossz játék, de egy-két hibától eltekintve nekem nagy kedvencem, és most tolom végig újra, ezúttal veterán szinten... kinek mi a véleménye a játékról? :)
2014. szept. 7. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A ritkakevés kivételbe tartozol, akinek tetszik a játék. Egyébként meg nem hiába húzzák le mindenhol, mert tényleg egy kalap kaki az egész. Ott kezdődik, hogy játékmenet nem Resident Evil. Attól nem lesz valami Resident Evil, hogy berakják Raccoon City-t (egyébként nagyon gagyin), beleteszik az ismerős karaktereket é végül a zombikat. Egy agyatlan coop hent az egész, amivel önmagában nem is lenne akkora probléma, ha legalább a játékmenet rendben lenne. Csakhogy kapunk egy borzalmas optimalizálást, amivel akadozik és laggol a játék, a mesterséges intelligencia valahol a béka feneke alatt van, és a grafika is förtelem.
2014. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé Raccoon feeling-em volt, a grafika meg tűnt annyira borzasztónak, igaz tényleg nem legszebb. Az AI-ről annyit, hogy azért veterán szinten már pl. a Spec Ops. katonák próbálnak taktikázni. Ami nekem is feltűnt,és tényleg bosszantó kicsit, az a falhozragadás, illetve, hogy a fegyverekkel néha ultrapontosan kell célozni. Ezektől függetlenül hangulatos kis játék, és jól beleágyazódik a Resi történetszálába. (Nekem különösen a U.S.S. és a U.B.C.S. közötti ellentétvonal tettszik)
2014. szept. 7. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!