Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tört wowrol atternek eredetire...

Tört wowrol atternek eredetire, valaki segitsen ha van ideje!? (Lent)

Figyelt kérdés
Igazabol tobb kerdesem lenne egyben es csak akkor olvasd el ha tenyleg jo fej vagy es segitesz :) szoval szeretnek egy tokeletes bug mentes wow szerverre atterni a bugos szar taurirol. Megvettem a wow cataclysm-ot 1 eve de eddig nem hasznaltam. Tudom meg hasznalni? Feltelepitem es csinalok egy accountot + kaptam 2 kodot azokat beirom es 2 honao ingyem jatekot kapok igaz? Vagy az elso 20 szint ingyenes? Vagy meg kell vennem az ujabb kiegeszitoket is? Letudom tolteni? Meglehet oldani golddal is a fizetest ugye? Vagy ha nem akkor csinalnom kell egy bankszamlat? VALAKI MAGYARAZZON EL MINDEN MERT HULYE VAGYOK HOZZA DE NAGYON SZERETNEK EREDETIZNI!

2014. szept. 7. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden szükséges információt megtalálsz a játék weblapján. Jó olvasást.
2014. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!