Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért fifáznak többségben xboxon?

Mért fifáznak többségben xboxon?

Figyelt kérdés

Utáltam windowson fifázni mert nem volt közvetlen az irányítás, kesett, lassú volt stb, holott a gépem erős. Ezt akarom kiküszöbölni konzollal. Nem volt még konzolom, de xbox 360as kontrollerrel fifaztam pcn és úgy ropogott a kezemben hogy jaj.... Nem tetszett.



Utalom a microsoftot.(sonyrol nincs még tapasztalatom). Windows=Microsoft, Xbox=Microsoft VISZONT ami okozza a galibát az a következő! Fifa=Microsoft és Sony=Konami! A gyengébbek kedvéért fifa=xbox, sony=pes(ráadásul japók mind ketten). Szetvan fikazva az xbox de hogy vegyek úgy sonyt FIFARA, ha a fifa rivalisaval(PES) van partnersegben(ami portolasnal igenis sokat szamithat)? Ha a sony támogatná a fifat nem is lenne kérdés hogy a playstation az én gépem.



Azt meg ne magyarazza meg senki, hogy ez nem így van, mert 1.csempezett fifa menü, mint az xboxban. Pesnel pedig olyan menurendszer mint a playstationnél(még a hangok is ugyan azok) Aki nem hiszi tudja mit csinaljon!:-). @_@ Utánna jártam! Nekem már ott nemtetszett valami hogy gamescomon CSAK xboxal jatszottak fifat(ez a többi rendezvényre is igaz) illetve ha 99%ban xbox gombokat latok gameplayeknel és képeken akkor mire gondoljak? Playstation 4 demo késik a többi platformon már elérhető, mire gondoljak? Biztos azért játszák a világszerte egyik legjobban kelendő és legtöbb bevételt hozó jatekot xboxon mert olyan szar gép. Biztos azert marad le a playstationről, mert azon annyival simabban fut. Hagyjuk már.



2014. szept. 10. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy többen fifáznak xboxon? mert megnézél 1-2 dolgot? király!


Oh és igen ps4 jobb

2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Vannak statisztikák. Azért jobb a ps4 mert erősebb a hardvere egy picivel és mert te azt vettél? Vagy mert kisebb és ezalltal jobban melegszik? Ennyi? A portolas dönt úgyis. Aki partner az xboxal nem csinalhatja meg jobban a játékot psre. Pont h a ps verziót el kell butitani ebben az esetben.
2014. szept. 11. 16:08
 3/23 anonim ***** válasza:
Igazából árad az írásodból, hogy te egy elvakult Xbox fan vagy, ezért leírom neked: a ps4 egy trágya, fúj fúj fúj, az xbox one a nyerő, vegyél azt, én is azt vettem (ja nem). Nyilván nincs a Sonyról tapasztalatod, és utálod a Windowst, azért írogatod, hogy a PS4 erősebb "egy kicsivel" meg hogy "kisebb és EZÁLTAL GYORSABBAN MELEGSZIK" (XD). Mellesleg ezen a melegedés témán csak az lovagol, akinek már nincs több ötlete, hogy hol kössön bele a másik konzolba. Az én régi PS3-am 40 fokos melegben is ugyanúgy ment, mint télen, egyszer sem melegedett túl. Akkor biztos hogy felrobban, ha egy beteg állat vagy és 12 órát tolod vele egy huzamban, de az már engem nem érint. De leírom mégegyszer hogy a ps4 egy trágya és az xbox one a nyerő, all hail the microsoft, HALO and Titanfall . Vagy csak qrvára ugyanolyan mind a 2, azon kívül, hogy az egyik fehér, a másik meg fekete.
2014. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2# lol én is észre vettem (fanboyságot) amúgy de én AZÉRT IS leírom xD
2014. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az xbox drága, mert jó. A sony olcsóbb mert szarabb és azért veszik többen. Fucking logik. Ami drága az mindig jobb, tanuld meg kislányom! Olcsóbb, erősebb a ps és mindenki megveszi. Mi ebben az üzlet, logika? Semmi! Mindig a drágább a jobb itt is van csavar, de még nem derült ki mi az. Lehet h hamarabb megsul a ps4, nem jönnek rá normalis frissítesek, jövőre nem ad már ki rá jatekot az ea sport!!!!!! Meglatjuk. Microsoft lefizette az eat, hatalmas partnert szerzett maganak szval ül nyugszik sonysok. Örülhettek ha jövore megkapjatok a fifat, nhlt, nbat. Szorul az a bizonyos hurok én úgy érzem. Nagyon nagy partnersegben van az ea és a microsoft!!!!!!! Ebből lesz egy hatalmas pofon a sonynak az hetszentseg!!!! Nektek meg marad a pes. Szar jápó gyártmány az is. Szar konzolhoz szar játék dukál!
2014. szept. 11. 18:52
 6/23 anonim ***** válasza:

"Az xbox drága, mert jó."

Nem azért kisanyám mert kinect-et hozzá kellet venned -_-

2014. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kinect nélkül is drágább!!!
2014. szept. 12. 00:41
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Annyival nem, bár attól függ melyiket nézed

Ha a 2 legolcsóbbat akkor Xo 105e ps4 120e bár fingom sincs mi ez a service date

2014. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az xbox one-t játék helyett erre kellene használni: https://www.youtube.com/watch?v=ouwdcrddfVk
2014. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyébként ha tényleg olyan szép a grafikája ezt mivel magyarázod? [link]


Például:Tomb Raider a ps4 simán bírja a full hd 60 fps-t az xbox one csak 30 fps-el boldogul el.Ami qrva ciki ahhoz képest,hogy egy 2013-as játékról beszélünk.

2014. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!