Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma megyek életem első bebaszcs...

Ma megyek életem első bebaszcsizós bulijára! Milyen tapasztalatokat tudtok adni? Inkább fiúk lesznek többségben, de nem lesz semmi olyan. Mennyit és mit igyak? Még soha nem voltam részeg (: 17/L Milyen ruházat lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 08:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Am. kocsmába megyünk:)
2012. márc. 17. 08:44
 2/15 anonim ***** válasza:

aha. 17 évesek vagytok,de "nem lesz semmi olyan".

Elfelejted,hogy mi is voltunk 17 évesek

inkább ne igyál sokat

2012. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%
Szerintem azt igyál, amit úgy érzel, kellemes ízű és annyit, amennyi még jóleső, "bebaszcsizni" ugyan minek? Mi lesz attól jobb? Ez annyira óvodás, már ne is haragudj...
2012. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ha iszol, csak egyfélét igyál, ne keverd, mert végighányod az estét és rossz emlék lesz.
2012. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na én nem a befásult, elhízott "anyák" válaszaira vagyok kíváncsi!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyfélét? Mit nem ajánlatos keverni?

2012. márc. 17. 08:51
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem hálóingbe mennyé' bugyi nélkül, igyál össze-vissza mindent és ku rd szét az életed.. nehogymá dagadt nyanyává legyé'
2012. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mit vegyek fel?
2012. márc. 17. 08:57
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normálisan válaszolni? Nyilván ennél a kérdésnél a tiniket kérdezem!!!
2012. márc. 17. 09:00
 9/15 anonim válasza:

Ez szerintem változó, én ha borra iszom mást, mindegy, mit, akkor teljesen kész leszek, sokkal kevesebb kiüt teljesen, mintha innék kétszer annyi pálinkát. De tényleg jobb nem keverni. Én amit ilyen korban nagyon szerettem: gintonic citrommal, bacardi cola citrommal. Aztán ahogy öregedtem, jöttek a pálinkák. :)

Tényleg vigyázz, ha úgy érzed, elég, tudj leállni, mert én pl. míg a taxit vártuk a Deák téren, simán elaludtam egy padon a szakadó hóesésben. Az utolsót már nem kellett volna. Arról nem is beszélve, milyen rossz volt a másnap. :)

Jó szórakozást!

2012. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. márc. 17. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!