Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Unicorn of Love...

Szerintetek Unicorn of Love (UOL) League of Legends csapat meddig fog eljutni a LCS-ben?

Figyelt kérdés

Szerintetek azonnal ki fognak esni az ilyen selejtezőkben vagy továb vihetik a szerencséjüket?

Tegnap a BO5-ban nagyon szépen vissza jöttek 0:2-ből 3:2-be szóval én reménykedek, hogy végre egy magyar csapat és részt vehet az LCS-ben.



2014. szept. 12. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
...ezzel nem kerültek be?
2014. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul fogalmaztam. Igen bejutottak. Csak azt remélem, hogy nem fognak azonnal kiesni.
2014. szept. 13. 01:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahoz képest elég jók szerintem, van bennük potenciál, mindenképpen szurkolok nekik.
2014. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elhullanak a selejtezőkben,bár nekik fogok szurkolni. Amúgy abban a "magyar csapatban" 1db magyar játékos van...
2014. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát még mindig több magyar van abban mint bármelyik másikban xD
2014. szept. 13. 15:06
 6/8 A kérdező kommentje:

Plusz véleményem szerint vizicsacsi, ha nem is mérföldekkel. De szerintem százszot jobb mint a csapata. Ha valakit mint "jó" játékost abból a csapatból ki kéne emelni akkor az szerintem ő lenne.

(A BO5-ban is szerintem ő carry-zett ((((Poppy madafaka xD)))) )

2014. szept. 13. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 100x jobb lenne akkor, nem abban a csapatban lenne. Jó játékos,én is őt emelném ki a csapatból, de itt nem 10-100x jobbak a játékosok, hanem max. 1.1-1.2x.
2014. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc külföldi csapatom a Fanatic :) meg persze a Unicorns of Love Vizicsacsi miatt :DD Hát igazából nem tudom hogy megfogják-e állni magukat a mezőnyben. Ha jól belegondoltok Vizicsacsiék mindig is olyan
2014. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!