Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft: Herobrine lenne a...

Minecraft: Herobrine lenne a világomban?

Figyelt kérdés

Hallottam már róla és nem is hittem hogy létezik azonban a mai minecraftozásom folyamán találtam egy igen érdekes dolgot. Itt a kép: [link]

Karika nélkül: [link]


Nem tudomm hogy csak egy bug vagy mi de egy kicsitérdekes hogy egyszer csak így találok egy 2x2-es járatot. Tényleg nem én csináltam. Verzió 1.7.2. Szerintetek ő volt? A világot nem töröltem ki úgyhogy akinek kell annak elküldhetem.



2014. szept. 13. 14:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szerintem 1.7.2 nincs benne.Abba már ügyelnek azért a Mojangosok Herobrinera.Lehet hogy ez bug.Egyébként találkoztál már ilyennel vagy más hasonló dologgal?
2014. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nos néha néha. De nem igazán törődtem vele. Találtam már fákat lomb nélkül de azt hittem én voltam.. De most komolyabban elkezdtem ezen gondolkozni. Ha találok még valami írom a képnek a linkjét. És ha kell a világom akkor feltehetem mediafire-re és letöltheted.
2014. szept. 13. 14:19
 3/36 A kérdező kommentje:
valamit* írom*
2014. szept. 13. 14:19
 4/36 anonim ***** válasza:
Ez egy begenerált lyuk. Nem bug, pusztán minecraft pályagenerálás. Herobrine sosem létezett, Notch-nak nem volt öccse.
2014. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem volt Notch-nak öccse. Mint írtam én se hiszek teljesen benne. De ha kell a pálya vagy esetleg találok valamit írok.
2014. szept. 13. 14:33
 6/36 anonim ***** válasza:
50%
Okok, de Herobrine csak egy rajongók által kitalált személy. Hidj nekem, sosem fog belerongálni a házadba vagy hasonlók xD Szimplán nem volt elég misztikus a játék, mint pl a terraria, na ott aztán van kaland dögivel :o
2014. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
41%
Nálam is így indult , Gyakorin megkérdeztem és mindenki mondta , hogy kamu. Rá 3 nappal egy este játszottam , a minecraftban is sötét volt és majd besz@rtam mikor megláttam , hogy két világító szem jön felém és ő volt az. (1.6) Azóta ha valami furcsaságot veszek észre azonnal törlöm azt a világot.
2014. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Az 1.6ba benn van ,a továbbiakban szedték ki a készitők
2014. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is sorba le voltak vágva a fák.Én akkor nagyon megijedtem de végül megnyugodtam mert azt írták gyakorin hogy csak bug.
2014. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Jófej:D ***** válasza:
26%
7. Látszik hogy kamu amit írtál. Egy átlagos ember nem törölné a világot, hanem inkább jobban megnézné herobrineot. És persza azért is kell törölnöd a világot, nehogy valaki kérje a nem létező mapnak a letöltési linkjét. Herobrine nem létezett soha de sajnos mindig lesznek olyanok akik hisznek benne. (Leginkább a 9 körüli évesekre gondolok.)
2014. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!