Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arma 3 steam-es és máshonnani...

Arma 3 steam-es és máshonnani vásárlás különbözik?

Figyelt kérdés
Arma 3 al szeretnék játszani online pl.: Battle royale-t illetve Altis life ot és az a kérdésem ha megveszem 576 (mert 10 ezer forinttal olcsóbb ott) akkor ugyanugy tudok majd multizni?

2014. szept. 16. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ha megveszed vagy steam kulcsot kapsz, vagy steam-en aktiválható játékot :) Fogsz tudni multizni ha eredeti, ez egyértelmű.
2014. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csiß ***** válasza:
Tudsz multizni.Én a cdgalaxisban vettem kb 3000 forintért.Ilyenkor ugyanúgy steamen kell aktiválnod a játékot.Viszont ezeknél a nagyon olcsó verzióknál régió korlát szokott lenni.Tehát csak (példa!) Magyarországról / Szlovákiából és Csehországból tudod aktiválni a kódot (ha ügyes vagy akkor vpn segítségével a világ összes országából;) ).
2014. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És arról tudsz egy linket adni hogy hogyan kell? vagy valami információt nem nagyon tudom miaz, ez lenne az első játék amit megveszek.
2014. szept. 17. 14:02
 4/9 Csiß ***** válasza:

Mit hogy kell? Aktiválni a játékot?

kb így https://www.youtube.com/watch?v=4moZZkilNao


(0:30-nál kezdődik a lényeg)

2014. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam 576 ba azt mondták hogy már kivonták az arma 3 at a gyártók Mo-ról mert túl olcsón adták. ezért már csak steam en tudom megvenni :/
2014. szept. 17. 16:45
 6/9 A kérdező kommentje:

Illetve G2A.com on nézem, hogy lehet venni csak CD kulcsot az is elég nekem?

[link]

2014. szept. 17. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, CD kulcs bőven elég. Megkapod, beaktiválod a steam-en, telepíted, és játszol.
2014. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor minden megoldódott köszönöm!
2014. szept. 17. 18:13
 9/9 Csiß ***** válasza:
Mondjuk én is csodálkoztam kicsit az árán mikor vásároltam.Nekem nagyon bejött (tört verzióval játszottam és gondoltam meg is veszem).Arra nem számítottam,hogy ennyire olcsón meg lehet kapni itthon.2500 vagy 2990 volt megjelenés után 3 hónappal..durva
2014. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!