Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Terraria-ban mit kell most...

A Terraria-ban mit kell most csinálnom? Hogyan tudom tovább vinni a "sztorit" a 3 főellenség után?

Figyelt kérdés

Játszok vele egy ideje és előjött valamiért Eye of Cthulhu, akit le is győztem. Utána előhívtam az öreg embernél Skeletron-t és szintén legyőztem. Utána találkoztam Brain of Cthulhu-val, de neki is vége már. Van Blood Moon, jöttek már Goblinok is.


Nem tudom, hogy ezek után mit kéne csinálnom! Több főellenség is van a játékban, de nem találkoztam velük. Mi a következő lépés a 3 legyőzött ellenség után? A játék sajnos nem ad semmi támpontot...


A spéci, komolyabb érceket sem találom sehol, Hellstone a max amit bányásztam, de a többi hol van?


A játéknak a 1.2.3.1-es verzióját használom, ha ez számít valamit.



2014. szept. 18. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem ezek voltak a normal mode os boss ok(talán queen bee t kinyírhatod, de nem olyan egyszerű megtalálni, és nem is ad túl értelmes cuccokat - a dzsungeles részen belül lesz egy viszonylag nagy kaptár, ha ott kiütsz egy blokkot, akkor feléled). Menj le a pokolba, és dobd a guide babát a lávába(ha nincs, akkor is menj le, mert ott lehet szerezni - az egyik repülő démonnál van, látszik is, ha nála van), erre feléled a wall of flesh, akit miután legyőzöl átvált a játék hardmode ba. Ilyenkor már sokkal nehezebb lesz, lesznek új szörnyek, megjelennek az új ércek(illetve azt hiszem, hogy csak egy, a wall of flesh dob egy kalapácsot, amivel szét lehet verni a démon oltárt, mindig amikor szétversz egyet a világban megjelenik egy új érc, és bizonyos eséllyel lezuhan egy meteor).


Érdemes a házat rendesen elbarikádozni, mielőtt hardmode ra váltasz, különben nagyon gyorsan kinyiffannak a lakók.

2014. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fő boss-t underworld-ben tudod megidézni, voodoo demon-ok dobnak guide voodoo doll-t. Ezt beledobod a lávába is megidézed a Wall of Flesh-t, ha őt legyőződ aktíválódik a hard mode. De egyébként vannak még bossok előtte: [link]
2014. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak kicsit súgok, hogy izgalmas maradjon számodra a játék, és kérem a többiek se spoilerezzenek: A pokolban található woodo baba nagyon jól tud úszni a lávában. Igazi élsportoló.
2014. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már késő, végigspoilereztétek >.<
2014. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közben én is utánaolvastam és rájöttem ugyan ezekre a dolgokra :D

Mindenesetre kösz mindenkinek az időt és fáradságot, hogy leírta!


Amúgy meg csak én vagyok vak vagy tényleg nincs a játékban utalás arra, hogy azt a babát a lávába kell dobni? Elég furcsa lenne, ha az embernek magától kéne rájönnie ilyenre. Tuti én siklottam el valami felett :)

2014. szept. 18. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
A pokolban elég gyakori hogy megölöd a démont, és nem tudod elkapni a babát, és a felszín többsége ott láva. Könnyen belepottyan magától is, véletlenül.
2014. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy,az előttem szólók is mondták, a babát a lávába kell dobni,de előtt ráfér a pokolra egy kis átépítés,hogy számodra előnyös legyen a terep a harchoz.

Miután megölted a boss-t,elkezdődik a hardmode ,ami sok változást hoz.Azután sok új boss válik elérhetővé,néhányan maguktól is meglátogatnak néha.


A verzióval kapcsolatban azt ajánlom válts át 1.2.4.1-re,sok érdekes újdonság van benne, és egy új boss is aki erősebb mindnél ami eddig volt.

2014. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Don't spoiler please. 1.2.4.1-ben nem ár eljárni halászni. A halak különösen szeretik a gomba bányákban található gilisztákat. A tengeri halak szeretik leginkább. NE SPOILEREZZÉTEK LE KÉRLEK
2014. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Goldhunter válasza:
Figyeljetek tudtok segiteni én beledobtam a lávába a vodoo dollt de semi nem történt mi lehet a baj????
2016. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!