Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MesterMc-sek valaki emlékszik...

MesterMc-sek valaki emlékszik még Zibikire a MesterMcről?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy meghalt!Több bizonyíték is ezt támasztja alá!akiét érdekel leírom!

2014. szept. 18. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Kit érdekel? Bocsi de most őszintén.
2014. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem kb mindenkit aki ismerte, valószínű hogy valameik admin kibannolta valamiért, és hazudoznak hogy meghalt van rá jópár bizonyíték, de ki tudja
2014. szept. 18. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Fenét. Ha valakit bannolnak, azt nem titkolják, meg siratják meg, és híresztelik a halálhírét. Nincs semmilyen bizonyítékod, hagyd már.
2014. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazad van ,csak magamat nyugtattam ezzel mostmár belátom én is hogy szegény már nincs közöttünk :,(
2014. szept. 18. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi ha bunkó voltam. Csak őszintén. Nem keltenék halálhírét egy embernek azért mert elvették az adminját vagy hasonlók. Úgy hallottam balesete volt vagy ilyesmi, ami egy bizonyos kor fölött benne van a pakliban. Mindennek vége van egyszer, kinek hamarabb, kinek később.
2014. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!