Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO lehetséges prémium...

CS:GO lehetséges prémium felhasználóvá válni, ha már megkaptam a játékot giftben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megkaptam egy barátomtól giftben a counter strike global offensive-t. Így tradelni tudok, de marketen eladni nem. Hogyan válthatok prémiumra? Mit kell megvenni hozzá?

2014. szept. 20. 13:55
 1/3 anonim válasza:

Eladni akkor tudsz, ha veszel egy játékot steamre, és legalább 30 nap eltelt azóta.


Itt a hivatalos szöveg:

"Hogy segítsünk megvédeni a Közösségi Piac használóit a csaló vevőkről és eladóktól, megköveteljük a felhasználóktól, hogy az elmúlt egy év során legyen bármilyen vásárlásuk, melyek közül az elsőnek több mint 30 napja kellett történnie. Fiókod nem felel meg e követelményeknek"

2014. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha veszek egy kulcsot CS:GO-n belül?
2014. szept. 22. 17:17
 3/3 anonim válasza:
Azt nem tudom, kikell próbálni. Szerintem jó az is.
2014. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!