Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyárilag telepített Windows 7...

Gyárilag telepített Windows 7 újratelepítése lehetséges? Részletek leírásban.

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt vettem egy Acer laptopot és gyárilag egy Windows 7 Home Premium volt rajta. Kicsit sok rajta a szemét és szeretném újra tenni. A laptop alján vagy egy CD kulcs a Windowshoz, a kérdésem az lenne, hogyha letöltök az internetről egy Home Premiumos Windowst és azzal a kulccsal telepítem ugyanúgy eredeti Windowsként fogja érzékelni?

2013. aug. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat keress, ami nem töri fel saját magát, és akkor elvileg eredetinek veszi.
2013. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A válasz: Igen, tökéletesen. Az a lényeg, hogy egy módosítatlan telepítőkészletet szerezz be, lehetőleg MSDN-est. Különböző torrentoldalakon biztos megtalálod a neked kellőt. Azt viszont nem tudom, hogy 32/64-bit közt van-e átjárás, illetve számít-e a nyelv, így az a biztos, ha ugyan olyat verziót (nyelv/32-64-bit/home/ultimate/stb) nézel magadnak, ami a matricára is van írva.
2013. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már meg is találtam a nekem kellőt, remélem sikerülni fog a telepítés.
2013. aug. 22. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg van egy másik partíció rajta? mert szoktak rakni rá egy recover partíciót amiből lehet telepíteni.

[link]

2013. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!