Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudnak mások csatlak...

Miért nem tudnak mások csatlakozni a szerveremre, mikor még wifi portot is nyitottam?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltam egy Minecraft szervert és nyitottam hozzá egy wifi portot is, de mégsem tudnak a barátaim a szerverre csatlakozni. :( (A szervert jól beállítottam pedig.) Szerintetek mi lehet a baj? Kérem segítsetek!!! A válaszokat előre is köszönöm! :)

#Minecraft #csatlakozási probléma #wifi router port nyitás
2014. szept. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt letöltöd, telepíted, rendszergazdaként futtatod és megnézed, hogy nyitottnak látja-e a minecraft szerverre való csatlakozáshoz szükséges portot: [link] Ha nem, akkor nem forwardoltad okosan, valamint a gépednek állíts a routeren statikus ip-t és arra forwardold a portot minden esetben, ami a te géped ip címe a helyi hálózaton.
2014. szept. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EnglishCoffee válasza:
haha ez vicces XD
2014. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem tudom, hogy létezik -e olyan, hogy "wifi port". mindenesetre, ha a routeren megnyitottad a szervered configjában szereplő portot (mc-nél alap: 25565) a routereden (TCP+UDP lehetőleg) a szerverszámítógép alhálózati IP címére, akkor ami hátráltathat az egy tűzfal, vagy valamilyen biztonsági eszköz lehet. kapcsold ki mindet, ami csak létezik, hátha működik majd utána. ha nem, akkor keress DMZ beállításokat a routereden és engedélyezd a szerverszámítógéped alhálózati IP címére.
2014. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És ha a router a másik gépen van?
2015. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!