Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amnesia: The Dark Descent-ben...

Amnesia: The Dark Descent-ben a vízgyűjtőben vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van ugye a létra,amin hogy ha felmegyünk szemben van az Irányítóterem,balra a kisebb Vízgyűjtő. Jobbra van egy ajtó,amihez az az "átjáró" kell. Nos, az Irányítóteremben a csöveket helyére raktam, a karokat is helyére raktam és a láncon lógó "súlyokat" teljesen felhúztam. Nemjön le az "átjáró" még félig sem. Mit tegyek? Hogyan tovább?

2014. szept. 21. 22:28
 1/2 anonim válasza:

szia!


nos a sulyoknál nem az a megoldás ha teljesen felhuzod!

engedd vissza öket és ovatosan tekerd fel!figyeld a hangot hallasz egy piciny kattanást akkor ne tekerd tovább.ha mindhármat igy beállitod akkor lesz jó a hid a hullaházba!


UI: amikor lejön a hid megakad ott egyszerüen annyit kell tenned hogy lemászol és feldobálsz a kömagaslat tetejére egykét követ.majd mássz vissza és hajits egy követ a beakadt hídra!


ha valahol ezután elakadsz irj bártan ;-)

2014. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2014. okt. 26. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!