Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends. Melyik...

League of legends. Melyik hőst érné meg megvenni a felső kategóriából, ami megfelel Warwick erejének? Ahogy néztem az én kis Warwickem lepipálja VI-t sebzésben, és a támadási sebessége is hasonló annyi különbséggel hogy -

Figyelt kérdés

- Warwick már az elején is tudja boostolni a vonyítás képességével.

Melyik karakter az ami a kezemre esne, és megfelel a Warwick féle "tépjük szét az ellenséget" stílusnak? Biztosan van a fölső kategóriában is egy olyan bestia amit tudnék imádni. Életlopás sem árt néha, de a legfontosabb a hiperdurva sebzés :D Esetleg a bivalyerős ulti.



2014. szept. 21. 23:24
 1/10 anonim válasza:
Szerintem aki még nagyon durva az Voli és ő még szerintem rá is állna a kezedre mert nagy az attack speed-je is a W-je miatt és nagyon nagy a damagéje csak annyi hogy AP TANK de nagyon durva pont tegnap volt ellenünk 1 nem is feedeltük meg semmi de egy W-ből fél HP-zett minket. Szóval szerintem ő vagy Trundle aki még nagyon durva.
2014. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ki is néztem magamnak a kungfu pandát :D
2014. szept. 22. 22:22
 3/10 A kérdező kommentje:
De VI-n gondolkozom még nagyon... Van egy passzív képessége. Háromszor üt az ellenfélre, ezzel gyengíti a páncélját és nagyobb sebzést is visz be. Az ultija odab*sz... bocsánat a szóhasználatért, de szét tud zúzni egy kissebb csoportosulást, low hp-s ellenfeleket akár ki is iktat csapatostól. Kissebb az attack damage, de van spell a turbózására. Ha neked választanod kéne, melyikre voksolnál? Kungfu panda vagy boxoló csaj? Őszintén nem tudom hogy Voli vagy VI.. Sok jót hallottam már VI-ről, de Voli olcsóbb, ellenben warwick kétszer szétszedi szerencsétlen pandát ha az alaptámadást nézzük.
2014. szept. 23. 02:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha Warwick tetszik neked és op vagy vele akkor miért akarsz mást megvenni?

Amúgy az se mindegy,hogy hova kell champ?Top,jungle,bot etc etc?

Amúgy nagy sebzésű szerintem Fiora.12-es szinten megvettem és játszottam egy haverommal aki Gold 3-as.Beadott ellenem egy silver 1-es Renektont full full rúnával.Igazából gondolhatod,hogy nekem 12-es szinten rúna nélkül sok esélyem nincs egy már viszonylag tapasztalt full rúnás ellen.Erre meg 6-0 után már nem jött vissza,be ment afk-ba,pedig szinte semmi különlegeset nem csináltam csak támadtam mint egy őrült és kész,mivel hatalmas sebzése van :DD De ennyit tudok segíteni,én jungleba meg midre szoktam menni inkább :))

2014. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt azért mondom mert ugye Warwicket topra meg jungle-ba viszik,én meg jungle-ba Kha'Zix-ot vagy Lee Sin-t viszem,top-on nem játszok,ezért Warwicket nem ismerem. :D
2014. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha választanom kéne, akkor jungle és top közt vacilálnék. Azért cserélném le, mert alsó kategóriás, és elavult a nagy hősökhöz képest. Az árát nézve valószínűleg van jobb is. 15-ös vagyok, és brutálisan kitartott, de itt az ideje újítani :) Köszönöm az eddigi válaszokat :D
2014. szept. 23. 22:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Bár bevallom VI az akin nagyon vacilálok, nem látom egy meccsen sem, de sok jót hallottam róla. AD és Attack speed a két legfontosabb tényező számomra. Bár inkább Damage.
2014. szept. 23. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Khazix vagy Rengar kellene neked...
2014. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D sok utánaolvasgatás után elköltöttem több kisebbre, de most újra gyűjtök. Amit néztem és nagyon OP-nak tűnik még az AZIR. Egyszerűen hihetetlen. De Kha'zix tényleg elgondolkodtató. Bár a mostani kiszemeltem Zed. Ellenük voltunk minap, nem voltunk rosszat, és a srác 62/10-es statot tolt kb. Epikusan durva karakter.
2014. szept. 26. 22:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Zed op,de ha van sok enemy cc akkor már bukta is.Igazából minden champpel lehet sok killt elérni ha jó vagy vele.Láttam már Tresh-t junglebe(WTF???)és valami 20/0/21 volt a statja.Pedig ő egy support :D Akárkivel ha jó vagy ls van egy kicsi feeded és nem adja fel az ellenfél akkor eltudsz érni ilyen statokat.
2014. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!