Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tennél hasonló helyzetben?...

Mit tennél hasonló helyzetben? Cipőt vettél. A boltban felpróbáltad, tök jó. Otthon 2-3 nap múlva felveszed, töri a lábad (ujjak felső része). De ha nagyobbat veszek, kijár belőle a lábam. :S Szóval kicsit szűk. Bejáratjátok? Vagy mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
én visszavittem a blokkal és mivel nem volt a méretemben, így másikat választhattam helyette v visszaadták a pénzt
2014. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami szűk, az később sem lesz jobb. Inkább a nagyobbat kell megvenni és beletenni talpbetétet, mert az szűkít rajta egy jó fél méretet és akkor valószínűleg már jó is lesz.
2014. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni sarok alá ék alakú szivacsot ,nem tudom mi a neve.van scholl is,de kínaiban is láttam már,próbáld azzal,kicsit kiemeli a lábad és a lábujjaknak kényelmesebb lesz,aztán ha nyúlik a cipő,kiveheted.Egyszer így jártam,estére bedagadt a lábam,két papírzsepit kettéhajtottam beraktam a sarkam alá és haza tudtam menni simán a cipőben.

cipész ki tudja kicsit tágítani is vagy vannak tágító

spray-k,bár azt még nem próbáltam.Vagy még egy eszelős ötlet,vastag zokni a lábra,cipő rá,majd jól meghajszárítózod a cipőt,hogy átmelegedjen, és utána addig járkálsz benne,míg kihűl,így is tágul picit,ha műbőr meg ne olvaszd!!!

2014. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!