Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Five Nights at Freddy's...

A Five Nights at Freddy's játékba mi olyan félelmetes?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 20:18
1 2
 1/11 Smileyhead ***** válasza:
100%
YouTube-on nézve tényleg nem túl ijesztő, de próbáld csak ki! Garantált a besz*rás :D
2014. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Régen néztem youtube videókat. Reakcióm: ez félelmetes??? Ilyen hülyeséget de azért kipróbálom.... beléptem a játékba várok várok á uncsi ki is lépek, de még megnézek egy kamerát, és nem pont akkor vicsorog bele egy játékmedve.. felborultam a székemmel.

Igaza van az előttem lévőnek, játssz vele ha bátrabb vagy a 2. részén, de nem fogod megbánni csak beszarni. XD

2014. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenki ezt mondja, baráti társaságban telefonon játszottunk, akik nézik mondják hogy: Ebben mi a félelmetes, úristen?. Aztán megkapod a telefont, te irányítod, te nyomogatod, és akkor a következő kis állatka rád fog sikitozva nézni, és akkor aztán be fogsz szarni.első nap mindig könnyű, a másodiknál már ésszel kell, a harmadiktól kezdve meg már nehéz. A 2. részéről ne is beszéljünk, az még nehezebb, ott nem lehet ajtót csukni, hanem maszkot kell felvenned. már a második nap rohadt nehéz, és qrvára fosatós, sűrűn van olyan hogy mondjuk kamerát nézel, visszajösz és eléd terem villogva a medve, de még nem sikít nem öl meg, van időd felhúzni a maszkot, de ha annyira megijedsz hogy elrántod magad a teelfontól vagy a géptől akkor tényleg megöl, szóval idejében felkell venned a maszkot, ráadásul folyamatosan felkell húznod a zenegépet az egyik szobában a kamerán keresztül(nemtom hogy), és ha nem húzod fel, akkor garantáltan olyan szörnyek jönnek hogy azok lerántják a maszkod és már halott vagy. Ja igen, ha a maszkot felveszed akkor azthiszik hogy te is valami plüss vagy és akkor nem ölnek meg, ezt az elejére kellett volna írnom. Lényegében szerintem ez egy rohadt jó izgalmas parázós játék
2014. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 pepe0905 válasza:
Csak két szó: robot, és plüssök.
2015. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem nem ijesztő.Én már kipróbáltam,és beugrott elém a bohóc,azon nyomban röhögőgörcsöt kaptam. :'))))
2015. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na hát nekem egyik játékcuccos sem fosatós én a puppet-től(bohóctól)fostam be de úgy hogy elhajítottam a telót és majdnem betört a képernyője)aztán persze mindenki röhögőgörcsöt kap és újra-újra megijeszteti magát.ez eddig oké de ha utánanézel hogy mi is a történet lényege és belegondolsz akkor kitör a frász és egyméteres körzetben elkerülöd a telód.
2015. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ijesztő. Amikor az 5.éjszakánál beleugrik sikitva foxy a pofádba... XD De a többiről ne is beszéljünk, hiszen ott van még vagy millió robot...Szerintem egy rohadt parás játék!! Ajánlom a 2.részét! :)
2015. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Matee1999 válasza:
gazából nem azért horror ez a játék, mert ijesztő lenne, amúgy ijesztő nagyon mikor először játszol vele, de igazából azért durva ez a játék, mert miközben játszol, hatalmas lelki nyomás meg izgalom van a játékoson, hogy mikor ugranak a képébe a robotok, meg hogy megcsinálhassa az éjszakát. A fnaf 3 már tényleg nagyon parás
2015. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg ahhoz hogy szeresd a játékot, sok sok vidit kell róla nézni (rengetek easteregg van a játékban) és még tudni kell a történetet mert nagyon DURVA és én még az egyik zenén sirtam is! Nagyon DURVA a háttértöténete és nem csak annyi hogy beleugrik a pofádba!! Meg egy ember csináltam (scott cawthon) a kamerák,map stb... És a 4.rész a Hallooweenkor fog kijönni!
2015. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Matee1999 válasza:
Aki szerint nem ijesztő a Five Nights at Freddy's, az próbálja ki a 4-et.
2015. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!