Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha csinálunk egy pár db...

Ha csinálunk egy pár db Karaktert Lol-ba akkor átlehet ajándékozni az RP-t?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták lehet...
2014. szept. 23. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ban a jutalma mindkét accra, vagy csak a nagyobbikra, arra már nem emlékszem, hogy minimum 20-as szint kell hozzá, vagy hogy vásárolni kell rp-t legalább egyszer azon az accon, amelyiken szeretnéd küldeni.
2014. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rosszul mondták.


RP-t úgy tudsz ajándékozni, hogy odamész a boltban a Gifting Centerhez, és ott VESZEL a másiknak, nem a te RP-dből vonja le.

2014. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gifteléshez fel kell húznod 20asra a kamu accot, a fő accnak minimunm 10esnek kell lennie.


De nem éri meg azt a 400rp-ért felnyomni 20asra, rengeteg idő.

2014. szept. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké ebből nem értettem semmit ...de ha egy másik gépen regisztrálok meg minden akkor mértnem lehet elküldeni a 400 rp-t ???
2014. szept. 25. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, RP-t NEM TUDSZ KÜLDENI. RP-t VENNI tudsz valakinek.


Ha van az accountodon 400 (vagy akár 10000) RP is, akkor az OTTMARAD azon az accounton, nem fog átkerülni egy másikra..


Odamész az ajándékozáshoz, kiválasztod kinek, és kérdezi, mennyi értékben szeretnél az adjándékozottnak VENNI RP-t. NINCS olyan opció, hogy a meglévő RP-t vonja le, VENNI kell, ami egyenesen az ajándékozott accountjára fog kerülni.


Remélem így már érthető volt.

2014. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen értem kösz
2014. szept. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!