Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztályban csinálunk olyat...

Az osztályban csinálunk olyat h mindenkit meg kell ajándékozni mikuláskor. én az egyik legjobb haveromat húztam és valami vicces, szivatós ajándékot akarok neki venni. Mit vegyek neki? ötlet? (max 2000ft)

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

OLCSÓ!


Csomagold be az egyik haverodat...A hevrod guggoljon le,és csomagold be:D Hívd oda a haverod,és az ember a dobozból(csomagolásból) kiugrok és gyomron üti:DDDDDD

Nálunk ez volt egyszer.Szakadtunk XD

2009. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A google-ben egy csomó ilyen van:


[link]

2009. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vannak olyan gyufásdobozok, amit ha kinyitsz, kiugrik belőle valami:D
2009. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, és fiúnak adod akkor sztem valami rövidital, (hubertus, vagy amit szeret) ha lány vagy és fiúnak, akkor valami vicces figurás boxer, pl amin ördögök vannak, vagy akármilyen.
2009. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lol egyik oszt.társam kihúzott 1 csóró gyereket vettek ien baziangy dobozt amibe 1 gép is elfért volna akár, erre mivolt benne?:D 3 csoki meg ujságpapír:D
2009. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
xd ezjó
2009. nov. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!