Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én csinálok valamit rosszul?...

Én csinálok valamit rosszul? Játékhiba?

Figyelt kérdés
A Star wars Old republic MMORPG-ben megakadtam egy küldiben.. Sith Bounty Hunterrel játszom, egy Huttnak a Beast Masterjét kéne megölni a küldetésben. Be kell indítani egy riasztót, amire odafut a célpont.. elkezdődik egy beszélgetés.. de amikor kiválasztom az aktuális választ, a játék megakad és csak az ESC billenytyűre reagál.. 3 válaszlehetőség van, próbáltam mindet, de a játék megakad.. nem halad tovább a küldetés. nemtudom hogy játékhiba vagy én csinálok valamit rosszul ? esetleg játszik valaki ezzel még rajtam kívül ?

2014. szept. 25. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy játszik. :)

Ez valószínűleg játék a hibája, próbáld meg azt, hogy kilépsz a phase-ből (a zöld, félig átlátszó "fallal" elválasztott rész), belépsz a mission logba ("L" betű a billentyűzeteden, ha nem változtatad meg), kikeresed bal oldalt a küldetést, amelyik problémás, rákattintasz és utána az ablak alján megnyomod a "Reset" gombot.

Ez sajnos azzal jár, hogy előlről kell kezdened az adott küldetést, de elég gyakran megoldja a problémákat.

2014. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!