Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben hogy lehetek vámpír?

A Skyrimben hogy lehetek vámpír?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt a leírás angolul:

[link]


A Dawnguard kiegészítővel vámpír nagyúr lehetsz a történet folyamán. Egyébként csak harcolni kell vámpírokkal a játékban és ha Vampiric Drain varázslatot nyomnak rád akkor van rá esély hogy elkapod a Sanguinare Vampiris betegséget, amitől 3 nap alatt vámpír leszel, csak addig ne gyógyítsd ki magadat belőle potion of Cure Disease-vel vagy oltárnál imádkozással.


Én még nem próbáltam de a leírás alapján minden nap egyre inkább vámpírszerű leszel, 4 állapot van, mindegyiknél egyre jobban sebez a tűz (+25%), egyre kevésbé a hideg (-25%), egyre jobban gyengít a nap (-15 minden tulajdonságra), de méreg és betegség 100% ellenálló leszel. Meg +25% a lopakodás és illúzió skillekre. Meg kapsz egy marék vámpír varázslatot.


Ha a 4. állapotban vagy vagy látják hogy vért szívsz akkor megtámadnak. Vérszívással visszaállsz az első állapotra. Vért szívni alvóktól lehet.

2014. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzővel kapcsolatban anynit pontosítok, hogy HA megvan a Dawnguard kiegészítő, akkor nem támadnak meg a 4. státuszban.
2014. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

aha kösz

és le írnátok h hol kapok vámpírokat a helyeket és ha lehet magyarul is mert nekem fel van rakva a magyarítás és a helyszíneket magyarul írja

2014. szept. 28. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát biztos van pár vámpíros küldi, én eddig eggyel találkoztam. Falkreath-ban beszélj Lod-dal a fegyverkováccsal aki elmondja hogy van egy kóbor kutya a környéken amit szeretne befogadni és ad nyers húst hogy csalogasd vele a kutyát. A kutya a városon kívül van és kiderül hogy tud beszélni, neve Barbas és Clavicus Vile daedra herceg kutyája. Elvezet egy barlanghoz ahol a gazdája szobra van és a barlang tele van vámpírokkal szóval jó eséllyel megfertőződhetsz ott.


Egyébként vannak véletlen találkozások vámpírokkal, éjjel találkozhatsz menekülő vámpírral, várost megtámadó vámpírral, vámpír ellen küzdő vámpírvadászokkal, illetve néhány barlangban vámpírok laknak. Ez utóbbiban még van esély megfertőződni, a többi jelenetben túl gyorsan meghalnak vagy tovább állnak.

2014. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kosz mindenkinek ment a zöld lesz amivel ma szórakozzak legalább köszönöm meg 1-szer
2014. szept. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!