Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön egy ilyen LEGO játék?

Mikor jön egy ilyen LEGO játék?

Figyelt kérdés
Egy olyan, amin a történet helyett a játék alapvető hibáit/hiányosságait is javítják. Elég sok LEGO játékot kiadtak már, de az állandó, idegesítő hibákat még mindig képtelenek voltak javítani.

2014. szept. 28. 17:33
 1/6 egygordeszkas válasza:
milyen hibákra gondolsz?
2014. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy jönni fog egy ilyen kérdés :D Szerintem aki több LEGO játékkal játszott már az tudja, hogy mire gondolok. Elég hosszú lenne kifejteni ezeket.
2014. szept. 28. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
remélhetőleg a LEGO Batman 3ban már javítva lesznek, ha a játékmenetre gondolsz az maradni fog a régi.
2014. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor leírom :D Igazából olyasmikre gondolok, hogy:

- órákat kell eltölteni a gyűjtögetéssel

- nincs benne automatikus mentés, ami egy kedves kis bugnál igazán idegölő tud lenni, hogy újra kell kezdeni a pályát

- ami mentés van benne az is teljesen gagyi, mert nem a jelenlegi helyzetemet menti el az adott pályán, hanem csak azt, hogy a pályának azon a részén jártam

- az összes elem 'újraépül' a szabadon mozgós világban, ami szintén elég idegesítő, hogy amit már egyszer széttörtem dolgokat, azok egy következő betöltés után ismét ott vannak, és meg se éri szétütni, mert kapok érte kb. 50 LEGO darabot..ezt egyébként valamelyik játékban már megoldották, aztán újra visszajött

- aztán ott van az, hogy a pályáknál oké, játékidő szempontjából megértem, hogy 1x végigmész a pályán, és utána más karakterekkel újra végig kell menni..de amikor először jársz a pályán, és próbálnál mindent összegyűjteni, van hogy azt se tudom merre menjek tovább. Mert ha nem tudok dönteni, hogy balra, vagy jobbra menjek, és véletlenül tovább megyek a pályán, akkor már egy rejtett helyről le is csúsztam..simán jelezhetnék nyilakkal a fő útvonalat.


Nagy vonalakban ezekre a hibákra/hiányosságokra gondoltam, amiket szerintem egy ilyen sokrészes játékban már illő lett volna korrigálni. Nem beszélve a közösségi funkciók hiányosságairól. Ez egy olyan játéksorozat, aminek a sztorija megállja a helyét, de a játékmód kb 5-7 évvel ezelőtt volt 'menő'. Nem ártana fejlődniük, és rájönni, hogy lassan 2015 van.

2014. szept. 29. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Áh így már minden világos. :) Sajnos a legtöbb LEGO játék alapja az ilyen gyűjtögetés meg, hogy meglegyen minden karakter és utána végigmenj a pályán megint. Az autómentés tényleg elég idegesítő bár remélem azt lecserélik a LEGO Batman 3ban, na meg a szétütős dolog annak sincs sok értelme, bár így lehet farmolni a kis zsetonokat. Ahogy láttam mini map nem lesz. A legnagyobb probléma amit viszont megoldhatnának az a slit screen (osztott képernyő) co-op ha már van benne legalább normálisan megoldhatnák. Viszont amit írtál a multiplayer az minden bizonnyal nem fog egyhamar bekerülni mivel kisebb gyerekek is játszanak vele.
2014. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen, az osztott képernyős dolgot ki is felejtettem. Kíváncsian várom mi lesz a LEGO Batman 3-ban. Ami az egészben a legjobban zavar, az inkább a mentés. A többi elfogadható.
2014. szept. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!