Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet a League of Legends ből...

Lehet a League of Legends ből privát szervert csinálni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mar reg lenne ha lehetne...
2014. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes LoL szerver kötődik a Riot központjához ahol a riot pontokat és a többit elosztják. Az egész rendszer egy központból működik. Minden szerver információt cserél a főszerverrel. Ez nem olyan hogy létrehozol egy mezei bukkitszejvejt :D.
2014. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem számít az előző hozzászóló okoskodása. Természetesen kivitelezhető a dolog, de szerintem senkinek sem áll érdekében, mivel ingyenes játékról beszélünk.
2014. okt. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem, nagyon nem kivitelezheto a dolog. Amennyiben megis, magyarazd meg kerlek. :)

Egyreszt le vannak vedve a fajlok eleg alaposan. Masreszt maga a jatek is elegge le van vedve. Magyarul, ha netan sikerulne a lehetetlen valoszinuleg tobb millio dollaros per zudulna a nyakadba amit meg az unokaid is torleszthetnenek. Mit gondolsz miert van sok lolhoz hasonlo jatek? :) mert lemasolni nem lehet, maximum hasonlot CSINALNI.

2014. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A tény nem okoskodás. Tudom hogy miről beszélek nem pedig okoskodok... Fogadjunk egy huszasba hogy minden szerver össze van kötve a riot központtal. Ha nyerek postázod ^^ Ne mondj olyanról baromságot amit nem ismersz.
2014. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tanulatlanságodat nem kell aggresszióval leplezned, hidd el nekem. Azt hiszed, hogy a riot szervert nem lehetne helyettesíteni? Ugyanmár. Nem kell mindenre lehetetlent kiáltani attól még, hogy te nem tudnád megcsinálni, mert lehet, hogy más képes rá.
2014. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem voltam agresszív. Tanulatlannak meg főként ne nevezz mert nem ismersz. Értsd már meg végre hogy a Riot-on keresztülfut a szerver, mert csak így működhet. Nem lehet saját szervert csinálni. Az én igazam bizonyítja hogy a világon nem találsz nem hivatalos LoL szervert. Ha találsz nekem egyet belátom a tévedésem. Hajrá.
2014. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
.. csak annyit: 1. tudom h a LoL ingyenes mint pl. a Seafight, de a Sea jogvédett ezért nem lehet belőle szervert csinálni, csak illegálisan. 2. az igaz h a riotpontokat meg az ilyeneket ott osszák szét, ugyan úgy mintpl. a meitn2-nél. rendelsz: megjön a pénz. ugyan úgy mint ebbe. mert ez már mostanság be van programozva aki nem tudta volna. 3. választ még mindig nem kaptam a kérdésekre, csak mezei bukkit szervert, meg vitát..
2014. okt. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!