Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen ha CS GO-hoz valaki...

Steamen ha CS GO-hoz valaki letölt egy hacket, akkor mi alapján bannolják? Mi alapján osztják a VAC-bant? Vagy hogy működik, nem értem.

Figyelt kérdés

Ja és mit kap az aki VAC bant kap. Steamen tud még cserélgetni, cs go val játszani? stb..

Mielőtt jönnek ide az okoskodók, hogy ne csalj, elmondanám, hogy még sosem csaltam, és nincs is vac bannom csak érdekel!


2014. okt. 2. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Csalasert automatikusan jar a Vac, es onnantol bucsut inthetsz a jateknak
2014. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha kapsz egy ilyen bant, akkor az adott játékkal többé nem tudsz játszani.
2014. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha valakit bannolnak tudja használni a steam raktárát? tud cserélni?
2014. okt. 2. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, minden funkció le lesz tiltva, és azzal az accounttal többé nem lehet megvenni a játékot.

Megoldás: nem kell csalni.

2014. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó baromságot ír. Lehet játékot venni, lehet játszani még multizni is! Csak a VAC védet szerverekről vagy letiltva (ami a szerverek 99% kb.) és a raktáradat elveszted.

pl.: CS:GO ha sima szervert keresel az mind VAC védett tehát bannal nem mehetsz fel.

TF2-ben van VAC nélküli szerver is.

DE! DayZ nem VAC védett (Battle Eye az ottani anti-cheat védelem neve) tehát VAC bannal játszhatsz DayZ-t. (Battle Eye bannal meg játszhatsz VAC védett szerveren)

A mi alapján osztják a bann-t kérdésre jó válasz nincs, mivel ezt a Valve nem hozta nyilvánosságra hogy pontosan mi alapján működik a VAC, csak annyit mondtak róla hogy a futó programokat is figyeli, de hogy csak ennyi vagy figyel-e mást azt nem mondták el.

2014. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!