Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-am van, és pózok...

Sims 3-am van, és pózok előtte is voltak rajta, működött. Tegnap ráraktam egy újabb adagot, és most egyszerűen nem jó. Mi történhetett vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mindent ugyan úgy csináltam ahogy szoktam, és a pose player az a kis filmes csapó, ahogy rákattintok, hogy pózoljon a listáról, akkor egyszerűen megjelenik a cselekvéssorban, majd kapásból eltűnik anélkül, hogy bármi is történne.


Arra gyanakodtam, hogy az egyik pase fájl (package-ről van szó ugyebár) végén ott volt nagy betűkkel, hogy no pose list. Aztán ahogy ezt a nem működő dolgot tapasztaltam, azt a fájlt letöröltem és azóta sem jó :c



2014. okt. 3. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
hiába törölted le, már felülírta a futó játékot a package. Újra kell húzni az egészet, esetleg magán a gépen egy helyreállítást tolni a pase felrakása előttre.
2014. okt. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!