Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem megy a The Sims 3...

Mért nem megy a The Sims 3 házikedvencel amikor a kiegészítő nélkül ment meg egyszer is kipróbáltam?

Figyelt kérdés
Elősször letöltöttem és ment aztán letöltöttem a peteset hozzá,és kipróbáltam működött volt lovam macskám meg minden másnapra(mára) nem ment ezt írta ki"Szoftverfrissítés áll rendelkezésre,frissíteni szeretnéd a játékot" és ott volt hogy OK meg az hogy mégse ha arra mentem hogy ok,akkor elfehéredett és azt írta ki hogy a program nem válaszol ha arra mentem hogy mégse akkor ugyan ez.De mért van ez,és hogy oldjam meg? Kösz előre is.

2014. okt. 6. 14:35
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy nem eredeti a játék és ezért nem tudod frissìteni.
2014. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tedd vissza a crack helyett az eredeti fájlt, frissítsd és utána ahhoz a frissítéshez való új cracket tegyél be.
2014. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!