Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends- Azir?

League of Legends- Azir?

Figyelt kérdés
Szóval nemis tudom hogy tegyem fel a kérdést de Azir az egy vicc a Riot-tól? Nagyon tetszett amikor csinálták róla a hősbemutatót egyből megisvettem de komoylan mondom a legszarabb hős akivel valaha játszottam.Lerak 2-3 katonát akiknek van egy nevetségesen kicsi hatótávjuk 1 lehetősége van megváltoztatni a helyüket a Q-val de ezt előrelehet látni szóval nemnehéz elkerülni és utána egy céltábla.Az ultija menekülésre a leghasználhatóbb, taktikus lenne ha bemenne az ellenség mögé a W-Q-E kombóval és lezárná a teret de mire ezt megcsinálja 2-szer megölték, de ha sikerülne is nemtud elmenni.Papír 0 sebzés a katonáit nem tudja használni csak ha van valaki aki a hatóterületén marad.Most komoylan van valaki aki szerint van legalább annyira használható mint akármelyik más hős?
2014. okt. 6. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azirral az a legnagyobb gond, hogy nagyon late games lett. Kell neki minimum rod of ages, nashor tooth meg zhonya/rabadon. De ha ezek megvannak kb nem bírod megölni.


Másik: ultival kend fel a falra az enemyt (pl top, bot, jungle fal. Mivel nem tudnak átmenni a falon, gyakorlatilag nem tudnak mozogni és 3 katona 5 sec alatt megeszi a legnagyobb tankot is.


Azir erős, mint az állat, csak ritka szar vele az early meg a mid game nagy része.

2014. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőjól szólt, Azir nem szerintem teljesen használható champion, de nem szabad aztvárni tőle, mint egy Katarinától vagy Akalitól, hogy fejeled abillentyűzetet, és lazán uralod a lanet meg gyorsan elfeedelteted magad, ha nem figyelnek a roamjaidra az ellenfelek. Kifejezetten nehéz vele játszani, magamról sem állítom, hogy nagyon jó lennék vele, de ha feedelés nélkül és tűrhető farmmal kihúzod, a játék végére nagyon fájdalmas lesz Azir az ellenfélnek, különösen teamfightban. Szerintem Gnarhoz képest például kifejezetten jó.
2014. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsot végig defenzíven játszottam vele lane-en és tényleg jo lett, a játék végefelé, de még a középjátékban is lehetett vele szögetütni az ellenség formációjába, egy elfeedelt Nocturne-t kemény 200hpval beszorítottam a Napkorong alá és egy q-e komboval legyőztem 1v1-ben :D ...bár Vereség lett a vége :$
2014. okt. 6. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azirral jelen pillanatban nagyon sok gond van, viszont hamarosan azegyik legkedveltebb champion lesz. először ki kell javítani a bugjait, mert nagyon sok van neki még. kicsit simábbá tenni az abilityket, mert nagyon sok úgy érződik mintha lenne rajta egy kis delay. plsuz meg kell tanulni rendesen játszani. vicc lenne a riottól? az egyik legerősebb kitet kapta a játékban. a passiveja egy vicc és ha valaki okosan használja akkor meccset dönt el. az ultiról ne is beszéljünk. meglátjátok, nem sok idő és op-nak fogják mondani.
2014. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem azir nagyon jó hős csak meg kell tanulni játszani vele.Egyszerre jó ha csak egy katonát küldsz ki és W-Q-E kombinációval megsebzed a hőst és a másik katonával elkezdet ölni.És mikor már menekül akkor Q-val beadod a végső ütést.
2016. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!