Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-be hogyan...

League of Legends-be hogyan jungelezzek?

Figyelt kérdés
A kérdésem tehát hogy hogyan kell jó jungelesnek lenni,nem arra értem hogy milyen szörnyeket öljek,milyen itemeket vegyek hanem arra.hogy hogyan gankeljek ugyanis ha gankelek akkor vagy meghalunk vagy csak én halok esetleg ha boton gankelek akkor mind a hármónk meghal :D Egyszerűen nem tudom,hogy hogyan kell jól érvényesülni a jungelben . Tehát mostanában nem is merek gankelni. csak farmolni a jungelt és nézni a laneket lehet hogy én vagyok a béna sőt biztos. A meccsekben az enemy jungeles csak ugy bejön néha és megöl ő jókat gankel én nem. Aki tud valami tanácsot,tippet adni azt megköszönném! Akikkel szoktam a jungelbe menni : Lee Sin,Kha Zix, Master Yi. Előre is köszönöm a válaszokat! (6 hónapja kezdtem a játékot)

2014. okt. 7. 18:24
 1/5 árca válasza:
Ezt így nem lehet elmondanni.Attól függ milyen karakterrel mész Junglebe.Pld én Zac fan vagyok,ha elcseszel valamit ne kérdezz hanem járj utána videók alapján.Vegyük azt,hogy neked megtetcik Lee-sin de nem tudc vele,beírod youtubera lee-sin jungle tutorials S4,nézel 1-2 videót és ráérzel leutánozod őket és ha sokat gyakorolsz jó leszel.Semmitérő játékos voltam Ezreallal de kotortam a videókat és válogattam a taktikákat.Ma már Pulses skinnel tolom és akkori helyett már kicsit másabbak a statjaim.Hála a videóknak.Sok sikert .)
2014. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sipite válasza:
Legegyszerűbb Junglézni ha elindítod a gamet ;)
2014. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amik mindig a jó gank titkai,

- akkor mész egy lanere, ha az enemy benyomja turret alá

- kihasználod a lének védtelenségét (nem wardolnak, "kék" csapatban a topos, "lilában" a botos gank az enemy jungel felől)

- vision ward a river bokraiban ( baron és top/mid között vagy dragon és mid/bot között)

- wardozol te is vagy veszel stealt/vision wardot vagy a jungeles item wardját ( feral / ancient golem)

- invade ( ha olyan a csapat, pl blitzcrank vagy ha olyan champel iungelezel aki jól tudja tartani magát, pl trynda vagy yi, esetleg khazix)

- early game gank 3-as szinttől és counter gank

- a bot oldal felőli buffnál való kezdés (ez inkább csak tipp, mert a top és a mid ki tudnak esni a farmból és a lanet betolhatja az enemy, bot meg a legtöbb segítséget nyújthatja,mivel duo és a szélső lének késöbb érnek ki)

- változatos gank, ninjából araszolni a lane bokrain, river felől jönni, falakon át stb...

- ha nincs a csapatban ward felfedező, akkor a jungelesnél mindenképp legyen bokrok/dragon/baron/buff wardok takarítására


Így kívülről ennyit tudok segíteni, meg nézz videót, bajnokságot, hol keress pl wardokat, hova érdemes wardozni stb.


GL & HF, DracoAttila, Eu West

2014. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Tippek jöhetnek még :)
2014. okt. 9. 13:49
 5/5 MetanHU ***** válasza:
Teljesen új gondolkodás módot kell fejleszteni de nem is pazarlom a szót csak nézd ezt az ember epic amit csinál: https://www.youtube.com/channel/UCE6hAWc-vFW1ZzugFA-XggA
2014. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!