Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leagues of legends melyik...

Leagues of legends melyik karaktert érdemes megvennem elöbb? ( lent )

Figyelt kérdés
Syndra - Zed - Vel'koz szerintetek? Eddig katarina-val toltam, most összegyűlyt 6300, meiket vegyem meg? ( 13 as vagyok)

2014. okt. 12. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén, még egyiket se. Azt ajánlanám várd meg míg ingyenesek lesznek és próbálgasd őket, derítsd ki, mi való neked. Ezen felül ezek a champok mind elég nehezek egy kezdő számára, aztán csak elmegy tőle az ember kedve.


De ha nagyon akarod, akkor Zedet ajánlanám, csakmert rohadtélvezet játszani. De, készülj fel, tényleg nem egy kezdőbarát champ, ne várd 3 meccs után a 20/0-s statokat.

2014. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én zed-et vettem meg. Nem csalódtam. Veszett jó karakter ha kitanulod. Egy epic nindzsa :3 Az árnyékkal játszadozásnak köszönhetően van egy kis range-d. Szépen szólva :D Syndra-t még nem próbáltam, de miden egyszer eléggé megizzasztott. Ő is bitang erős, van okom félni tőle. Velkoz-t meg nem tudom. Nem próbáltam és szerintem nem is olyan erős. Bár csak tudás és ízlés kérdése.
2014. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát rendben, köszönöm szépen a válaszokat, ZEd-et megveszem elsőnek akkor :) és utánna syndra-t majd 1x ..
2014. okt. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!