Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ismerősöm star stable...

Egy ismerősöm star stable online ba a LifeTime lett és állítólag be buggolt a szerver/játék és 2x kellet megvennie azaz 1. nem jött meg a sc és kárbament 18. 000 Ft. Ez lehetséges? Történt már ilyen vkivel? Hogy tudnám megelőzni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Javaslom ilyenkor a support felkeresését. Nagyon jó fejek, türelmesek, és segítőkészek. :)

2. Ha a nyelvet magyarra állítod a lap alján, akkor nekem nem 18.000 Ft-ot kell fizetni a riderségért, hanem "csak" 12.495Ft-ot.


3. Egyébként én nem vagyok rider( egyenlőre), de szerintem 10.000 Ft feletti összeg túl radikális ahhoz, hogy ne vegyék komolyan. Szóval ha baj van, mindenképp írni kell nekik, de sok embernek nincs semmi ilyen problémája.

2014. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!