Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16éves vagyok. Hyper Mass...

16éves vagyok. Hyper Mass 5000 használok egy ideje. Ma a bőr gyógyaszom megtiltotta, mert állítólag volt pár betege, hogy táplálékkiegészítőtől kaptak mell rákot. Tudni akarom, hogy ez lehetséges-e? Csak olyan írjon aki ért is hozzá (pl. Doktor)

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A táplálék kiegészítő az egy koncentrált élelmiszer. Még ha azt mondta volna a bőrgyógyászod-akinek amúgy nem ez a szakterülete-hogy mondjuk a HM 5.000-ben túl sok cukor van, és ebből esetleg baj lehet, még arra azt mondanám hogy oké-talán igaza van. Én is szedtem régebben HM 5.000-et, 3 kiló jött fel tőle. Inkább a Scitec Jumbo-t ajánlom, az jobb.
2014. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lipton. ***** válasza:

Pont ez az, hogy a doktorok nem értenek hozzá. :)

Semmi bajod nem lehet a tápkiegektől, bár ez a hyper mass tiszta cukor, inkább hanyagold.

2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

:DD énis szintén hyper mass 5000ret használtam, igaz 15 voltam akkor és nem a bőrgyógyász hanem a védőnő mondta, hogy meghalhatok a táplálékkiegészítőktől :D Lehet azért mert tudta, hogy bioteches a cucc??? :D

Most komolyan..... ettől max meghízol egyéb bajod tuti nem lesz (kivéve ha nem vagy allergiás valamelyik összetevőjére). A mellrák pedig fiúknál annyira gyakori mint csajoknál a farok..... Ha pedig éreznél egy csomót a melled alatt, akkor se ijedj meg! Nem a táptól van, hanem ez a srácoknál a kamaszkor egyik "velejárója". Majd elmúlik (ha van egyáltalán)

2014. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez a totális fogalmatlanság kategória, már meg ne sertsem a kedves bőrgyógyászt. A tömegnövelőtől nem kap senki semmilyen betegséget, de a többi kiegtől sem.
2014. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogyan jött ki ez neki...
2014. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor szedheted, mert nem kaphatsz mellrákot.
2014. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes hogy városi legenda rengeteg van hogy tápkiegek rákot meg csomo bajt okoznak de olyan hír ahol emiatt perelik a céget 1 se
2014. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak benne egészségtelen összetevők,ebben igazuk van az orvosoknak,tehát ezek hozzájárulhatnak a rák kialakulásához,ha hosszútávon fogyasztod.Mondjuk ez azt hiszem nem titok,legyen szó bármilyen élelmiszerről,ami ilyen anyagokat is tartalmaz.
2014. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyek?
2014. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedves 8as. Ezeket az élelmiszereket jobban bevizsgálják mint a közértben kapható kenyértől a párizsiig árúsított kajákat. Nem hiszem, hogy pont ezek lennének rákkeltőek. Akkor inkább ilyen alapon a lecsókolbász.
2014. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!