Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends RP ingyen?

League of Legends RP ingyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hallottam olyanról, hogy ha valamit RP ből szeretnél venni, de épp egy kicsi hiányzik, akkor írni kell a riot nak és ők adnak egy picit, hogy elég legyen amire kell. Ki mit tud erről, hogyan zajlik, mennyit lehet igényelni?
2014. okt. 14. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Úgy 15-20-at biztos adnak.


Írsz nekik egy ticketet:


[link]


aztán majd válaszolnak.

2014. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos csak annyit? ://
2014. okt. 14. 17:52
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát vazze azért ők sem osztogathatnak szét 100 RP-ket.
2014. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Á nem nem ugy értem. Akkor tölteni se kellene, 400 + a kapott 100 és már szinte bármi meglenne, én olyan 50-60 körülire gondoltam max :P
2014. okt. 14. 18:27
 5/22 anonim ***** válasza:
szerintetek nem direkt lehet úgy rp-t vásárolni hogy épphogy ne legyen elég a skin-re ?azért hogy még többet kelljen venned,és nem,nem fognak 20-30-at se adni mert az nekik nem biznisz
2014. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem csak úgy kérném, én töltenék de az épp nem lenne elég... A LOL nem játék, vagy pénzszerzés, az Sport.
2014. okt. 14. 20:18
 7/22 anonim ***** válasza:
ha épp nem lenne elég azt leszarja a riot,vagy veszel annyit amennyi kell a skinhez,vagy nem veszel skint,a 30 millió játékosukból pont leszarják azt is hogy 1 embernek hiányzik 10 rp,na meg mi az hogy a Lol nem játék?de játék,Magyarországon kizárólag játéknak minősül,Amerikába meg játéknak és egyben hivatalos e-sportnak is,meg mi az hogy a Lol nem pénzszerzés?A Riot az egy milliárdos cég ami szinte kizárólag az Rp vásárlásból tartja fenn magát,nekik ez elsősorban biznisz,az a céljuk hogy mindenki minél több rp-t vásároljon,haver nem tudom hogy te mit szívtál de inkább dobd ki a kukába a cuccot mert össze vissza beszélsz
2014. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ki hogy fogja fel, a saját dolga, ha van ember a világon akinek nem vagyok kíváncsi a véleményére, az te vagy. Azért kössz a semmit illetve a kötekedő jellegű választ, amivel kitörölhetem, neked is további szép estét ;)
2014. okt. 14. 21:00
 9/22 anonim ***** válasza:
"Ki hogy fogja fel, a saját dolga" de ez nem saját vélemény vagy saját felfogás volt,ez tény volt,a riot semmilyen mennyiségbe nem ad rp-t a semmiért,ez így van és kész, "Azért kössz a semmit" határozottan leírtam a választ a kérdésedre,nem tudom miről beszélsz,értelmezési problémáid vannak?
2014. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Haver. Nem egy ember mondta ezt a dolgot, pont ezért akarok informáltabb lenni. Tehát kivételeznek? Egyik embernek segítenek, a másiknak nem? Hmm érdekes :)
2014. okt. 14. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!