Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends RP ingyen?

League of Legends RP ingyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hallottam olyanról, hogy ha valamit RP ből szeretnél venni, de épp egy kicsi hiányzik, akkor írni kell a riot nak és ők adnak egy picit, hogy elég legyen amire kell. Ki mit tud erről, hogyan zajlik, mennyit lehet igényelni?
2014. okt. 14. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
jó akkor egy kérdés ,szerinted véletlen adják úgy az rp-t hogy pont pár rp hiányozzon a skinhez?szerinted ezt azért csinálják hogy utána 10-20 rp-ket osztogassanak mindenkinek?akik azt mondták neked hogy küldtek nekik ilyen mennyiségbe ilyen okkal azok valószínüleg hazudtak ,mivel ez a riot szempontjából teljesen logikátlan lépés lenne és hátrányos is lenne nekik anyagi szempontból
2014. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen logikus, de olyan embertől hallottam aki még nem baszott át soha, nem számít, 1 kérdéstől nem szalad falnak a riot, majd megtudom van e ilyen vagy nincs :)
2014. okt. 15. 08:36
 13/22 anonim ***** válasza:
Sok okos mond sok baromságot. Elnézést. #7 "magyarországon csak és kizárólag játék". Neh. Hallottál már az unicorns of love-ról, vizicsacsiról és a csapatáról? Egy magyar E-sport csapat, akik leginkább a lolban profik. ÉS tényleg kisegítenek ha 10-20 IP hiányzik, és ha szerencséd van. Esetleg ha live-ozol és jó minőséget teszel le az asztalra akkor is kaphatsz kis jutalmakat. Láttam már olyan streamert aki skint kapott egy karácsonyi live-ért.
2014. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami jártas a lol-os csapatokban, de szerintem te irtó nagy butaságot mondtál. Mivel rákerestem és ez nem egy magyar csapat ez egy EU csapat. Mindössze annyi hogy az egyik játékos magyar és "sport" szinten játszik. "Sok okos mond sok baromságot."
2014. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
"Sok okos mond sok baromságot" Te hallottál már arról hogy a Unicors of love az nem magyar csapat és kizárólag vizicsacsi a magyar közöttük?egy Eu westes csapat amit majd az Lcs-n a riot fog pénzelni ami egy amerikai cég,és nem magyar,szóval Mo.-n ez továbbra is kizárólag játék mivel nincs magyar cég ami pénzelni és Mo.-n nincs sporttá nyilvánítva,remélem hogy az okos fejed elolvassa ezt és nem ír többé hülyeségeket
2014. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az unicorns of love volt ami eszembe jutott a magyar hivatkoztatású csapatok közül. Hidd csak el, több magyar csapat e-sportoló lol kategóriában. Az UoL edzője is magyar jut eszembe.
2014. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*van több csapat
2014. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
az UOL nem magyar csapat,egy eu westen játszó csapat amibe van 1 magyar csapattag és a többi mind más országból való,de ha még magyar is lenne akkor se számítana sportnak Magyarországon mert nem egy magyar cég fizeti őket hanem egy amerikai és nem minősül sportnak a lol Magyarországon,ezt nehéz megérteni?
2014. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
kipótolják 50 rp körülig egyszer, ha rajzolsz nekik valamit, vagy írsz egy vicces történetet. írj a supportnak, biztos segítenek, ha még nem kértél ezelôtt tôlük.
2014. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy MO n lakunk? :) Utolsó, oké, megpróbálom :P
2014. okt. 15. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!